Polska Wiadomości

Trans i murzyn zaatakowali Ukraińców. Polskie multi-kulti w praktyce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do nietypowego incydentu doszło w centrum Lublina. Skrajnie lewicowy celebryta i zwolennik aborcji o ksywie Rafalala, który przedstawia się jako “osoba transseksualna” wdał się w utarczkę z trzema młodymi Ukraińcami wracającymi ze szkoły. Wraz ze swoim murzyńskim kolegą zaatakował nastolatków mających 15 i 16 lat. Jednemu z nich zniszczyli słuchawki, a całą trójkę poszczuli psem.

Trans i murzyn zaatakowali Ukraińców. Do incydentu doszło a rogu ulic 3-maja i Radziwiłłowskiej wracający ze szkoły Artiom i jego dwaj koledzy natknęli się na Rafalalę, któremu towarzyszył czarnoskóry mężczyzna oraz pies.

—Chłopcy zainteresowali się psem. Był tej samej rasy, co najsłynniejszy zwierzak Ukrainy Patron. Zaczęli głośno mówić o nim po ukraińsku. To bardzo zdenerwowało tę osobę. Zaczęła krzyczeć, żeby wynosili się z Polski, a potem uderzyła Artioma kilkukrotnie w twarz, zdeptała mu słuchawki, a jej pies szarpał spodnie drugiemu z chłopców – opisała szemrana aktywistka na rzecz pojednania polsko-ukriańskiego, Karolina Romanowska (opisywaliśmy jej podejrzaną karierę tutaj).
Relacja Romanowskiej jest wyjątkowo wiarygodna, tym bardziej że na dowód zajścia przedstawiła nagranie. Widzimy na nim jak Ukraińcy uciekają przed lewicowym aktywistą i jego psem. Z tyłu biegnie natomiast murzyn, znajomy “transa”. Nagranie jest autorstwa samych nastolatków.

Młodzi Ukraińcy opowiedzieli o wydarzeniu dorosłym, którzy myślą, o złożeniu w prokuraturze zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.
NASZ KOMENTARZ: Tego typu kuriozalne, ale jednocześnie groźne zajścia będą coraz częstsze wraz z postępem ubogacania Polski przez imigrantów oraz skrajnie lewicową ideologię gender. Sam Rafalala powinien już od dawna przebywać w zakładzie dla obłąkanych. Ma jednak swoisty immunitet i to tylko dlatego, że jest dewiantem i lewakiem.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!