Świat Wiadomości Żydzi

Żydowscy naziści nasilają ataki na chrześcijan

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Żydowskie ataki na chrześcijańskich duchownych oraz zwykłych chrześcijan to nic nowego pod władzą reżimu okupacyjnego Palestyny. W ostatnim czasie zaczęły jednak przybierać na sile.

Żydowscy naziści znów uderzają w chrześcijan. -Nasilają się ataki izraelskich ekstremistów na chrześcijan i święte miejsca chrześcijańskie powiedział agencji Anadolu emerytowany “biskup” luterański Munib Younan z zachodniego Brzegu Jordanu. Według niego, izraelski rząd nie podchodzi poważnie do pociągnięcia do odpowiedzialności osób stojących za atakami, a wręcz ostentacyjnie je ignoruje.

-Jeśli sprawcy nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, ataki będą kontynuowane – ostrzegł. -Ale jeśli jedna osoba zostanie ukarana, będzie to środek odstraszający – dodał.

Izraelska policja aresztowała w niedzielę dwóch żydowskich osadników za oplucie chrześcijańskiego duchownego w okupowanej Wschodniej Jerozolimie. Nagranie pokazuje dwóch osadników plujących i przeklinających chrześcijańskiego opata Nikodema na Starym Mieście w Jerozolimie.

Policja podała w oświadczeniu, że agresorzy zostali umieszczeni w areszcie domowym do czasu dochodzenia. -Areszt domowy nie ma charakteru odstraszającego – stwierdził “biskup”, dodając, że izraelska policja nie reaguje na ataki na duchownych chrześcijańskich, a tego typu kary są pozorne. Sprawcy się z tego śmieją.

-Ciągłe ataki wskazują na podżeganie, które ma miejsce w żydowskich szkołach religijnych – podsumował, wskazując tym samym na zakorzenioną w talmudyzmie zaciekłą nienawiść do wszystkiego co nieżydowskie.

W ostatnich latach wzrosła liczba izraelskich ataków na duchownych chrześcijańskich w Jerozolimie, czy to ze strony osadników, którzy często plują na mnichów i werbalnie ich atakują, czy ze strony samej policji, która brała udział w kilku atakach fizycznych.

Incydenty narastają w związku ze śmiercionośną izraelską ofensywą w Strefie Gazy, w której od 7 października zginęło co najmniej 27 478 Palestyńczyków, a 66 835 zostało rannych. Według danych palestyńskich, w tym samym czasie, armia izraelska zabiła 381 Palestyńczyków, raniła 4400 innych osób i zatrzymała 6512 osób na okupowanym Zachodnim Brzegu.

NASZ KOMENTARZ: Fakt nauczania nienawiści do gojów w żydowskich szkołach religijnych jest znany od dawna, choć oczywiście przemilczają go usłużne Żydom media głównego nurtu. Przy tej okazji warto zauważyć, że Adolf Hitler nie wymyślił segregacji na ludzi i podludzi. On i jego kompani jedynie przełożyli na warunki niemieckie przesłanie Talmudu, Tanji i Zoharu i obrócili je przeciwko oryginalnym twórcom. Według prawdziwych ojców rasistowskiej ideologii nazistowskiej, czyli Żydów, ludźmi są tylko Żydzi, a pozostałe nacje to człekokształtne zwierzęta, mające im służyć, lub zejść z tego świata.

Polecamy również: Rząd Tuska zapowiada biedę, zimno i głód

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!