Polska Wiadomości

Zboczeńcy uzyskali czas antenowy w TVP Poznań

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Sodomicko-gomorycka grupa “Stonewall” uzyskała możliwość występów na łamach TVP Poznań. Tęczowi aktywiści będą od teraz sączyć swoją propagandę w państwowej, rzekomo “apolitycznej” telewizji.

Zboczeńcy uzyskali czas antenowy w TVP Poznań. Antykulturowi aktywiści pochwalili się w mediach społecznościowych nawiązaniem współpracy z państwową telewizją. „Gdyby ktoś nam o tym powiedział rok temu, nie uwierzylibyśmy” – napisali.

Jak czytamy, na antenie lokalnego oddziału TVP będą pojawiać się specjalne wydania programu „Rozmowa dnia” dotyczące ruchu sodomicko-gomoryckiego. Będzie je prowadził członek zarządu Grupy Stonewall, niejaki Mateusz Sulwiński. W pierwszym takim odcinku „gościnią” (lewacka nowomowa – przyp. red.) ma być przebrany za kobietę mężczyzna, czyli  tzw. drag queen, przedstawiający się jako “Twoja Stara”.

„Rozmowy będą przede wszystkim edukacyjne. Będziemy poruszać różne tematy związane ze społecznością, tłumaczyć, wyjaśniać i rozwiewać mity. To będzie odtrutka na lata dezinformacji prowadzonej przez Telewizję Publiczną kontrolowaną przez poprzedni rząd” – twierdzą zboczeńcy na swoim profilu.

– Nagraliśmy już pierwszy odcinek i było to ogromne przeżycie. Sam moment wejścia Starej w pełnym dragu do budynku stacji był bardzo symboliczny. To było jak zdejmowanie złego czaru – powiedział Sulwiński. – Ale to dopiero początek, zaproszę do programu wiele innych osób reprezentujących różne perspektywy i tożsamości. Będziemy rozmawiać o potrzebach i postulatach społeczności i wyjaśniać je w prosty i przystępny sposób. Naprawdę dostaliśmy od stacji mnóstwo swobody i jesteśmy za to bardzo wdzięczni – dodał.

NASZ KOMENTARZ: Nie od dziś wiadomo, że telewizja państwowa jest od tego, żeby kolportować rządową propagandę. Ta sprawa pokazuje, że żywotnym interesem skrajnie leiwcowego rządu Tuska jest dekonstrukcja tradycyjnej moralności i życia społecznego w Polsce.

Polecamy również: Macron wymusił na Polsce poparcie “paktu migracyjnego”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!