Europa Wiadomości Wiara

W Szwajcarii powstanie biblia sodomitów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Powstaje biblia, w której związki sodomicko-gomoryckie będą przedstawione w pozytywnym świetle. „Dzieło” pisze pseudokatolicki teolog, znany z udzielania błogosławieństw parom jednopłciowym. Sprawę opisał m.in. portal pch24.pl.

W Szwajcarii powstanie biblia sodomitów. Z inicjatywą stworzenia tzw. „progejowskiej biblii” wyszedł tamtejszy, formalnie katolicki teolog, Meinrad Furrer z Lucerny. Furrer pozyskał finansowanie miejskiej Wspólnoty Kościelnej, czyli organu administracji Szwajcarii, który podlega świeckiej administracji samorządowej. Otrzyma też pieniądze bezpośrednio z budżetu miasta.

Furrer chce stworzyć dzieło pod tytułem „Queerbibel – Gott liebt vielfältig. Wir auch”, czyli „Queerowa Biblia. Bóg kocha różnorodnie. My też”. Jego zamiarem jest „ponowne opowiedzenie” historii biblijnych, tak, by uczynić z nich opowieść wspierającą agendę ruchu sodomicko-wokeistycznego. Przykładowo zamierza przedstawić przyjaźń między Dawidem i Jonatanem tak, by można ją były intepretować w duchu związku sodomickiego.

Furrer zamierza też zająć się krytycznie tymi miejscami w oryginalnej Biblii, które uznaje za „wrogie” wobec skrajnie lewicowej ideologii.

Meinrad Furrer jest zaangażowany nie tylko w teologię, ale również w duszpasterstwo. Kieruje kaplicą św. Piotra w Lucernie, prowadzi różnorodną działalność duszpasterską. Udzielał też błogosławieństwa parom homoseksualnym.

NASZ KOMENTARZ: “Zło nie jest w stanie stworzyć niczego nowego, może jedynie zniekształcić i zniszczyć to, co zostało wymyślone lub stworzone przez siły dobra” – John Ronald Reuel Tolkien.

Na zdjęciu poglądowym Meinrad Furrer (zprawej) podczas tzw. “marszu równości”.

Polecamy również: Karol Skorek: Granica bezpieczna, a nie zielona

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!