Wiadomości

W Puławach Mołdawianin brutalnie zamordował kobietę

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Policjanci z puławskiej patrolówki zatrzymali 45-letniego ob. Mołdawii, podejrzanego o zabójstwo 26-letniej Ukrainki. Do zdarzenia doszło w Puławach. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Trwają czynności procesowe z jego udziałem.

Wczoraj około godz. 10:30 dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. 6 Sierpnia w Puławach mężczyzna szarpie kobietę i wciąga ją do kamienicy. Jako pierwszy na miejsce przyjechał patrol prewencji. Na piętrze budynku, policjanci błyskawicznie obezwładnili i zatrzymali mężczyznę, który mógł mieć związek ze zdarzeniem.

W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli zakrwawioną kobietę. Od razu rozpoczęli resuscytację, którą kontynuowali ratownicy medyczni. W bardzo ciężkim stanie poszkodowana trafiła do szpitala w Puławach. Niedługo później zmarła. Na miejscu zdarzenia, policjanci pod ścisłym nadzorem prokuratora prowadzili czynności. Ustalono, że ofiarą jest 26-letnia obywatelka Ukrainy, mieszkająca i pracująca od pewnego czasu na terenie Puław. Zatrzymany to 45-letni obywatel Mołdawii.

Obecnie trwają dalsze czynności procesowe w tej sprawie, również z udziałem zatrzymanego 45-latka. Za przestępstwo zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

/lubelska.policja.gov.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!