Felietony

W Niemczech arabskie i kurdyjskie przestępcze klany „rekrutują w sposób systematyczny” uchodźców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Arabskie i kurdyjskie przestępcze klany, jak wykazały prowadzone dochodzenia, „systematycznie rekrutują” uchodźców i budują równoległe społeczeństwa w Niemczech.

„Klany systematycznie rekrutują uchodźców do najbrudniejszych prac, takich jak sprzedaż narkotyków w parkach i metrze” – powiedział Thomas Spaniel, specjalista ds. zwalczania przestępczości zorganizowanej policji w Berlinie, w rozmowie z Washington Post.

Reporter Bojan Pancevski opisuje, jak tysiące Arabów i Kurdów, którzy przybyli jako osoby ubiegające się o azyl z Libanu i Turcji w latach osiemdziesiątych i – według raportu władz – „funkcjonują w oparciu o plemienne i islamskie kodeksy sprawiedliwości, odrzucając państwo i jego prawa”, w wyniku czego duże rodziny przekształcają się w „przedsiębiorstwa przestępcze”, działające zgodnie z „własnymi zasadami i w ramach swojej hierarchii”.

Pancevski twierdzi, że zorganizowana przestępczość w Berlinie jest zdominowana przez kilkanaście głównie arabskich i kurdyjskich klanów przestępczych, które skupiają łącznie około tysiąca przestępców – ale że ekosystem przestępczy został zmącony przez nowsze fale migracji, z brzydkimi konsekwencjami.

„Teraz jest tu jak w Nowym Jorku: Czeczeni, Kurdowie, Albańczycy, Rosjanie, Marokańczycy, Turcy, Cyganie … Każdy chce mieć swój udział” – powiedział Pancevskiemu jeden z gangsterów na pogrzebie Nidala Rabiha, znanego gangstera, który otrzymał osiem kul w publicznym parku na oczach żony i dzieci.

Ponad 2000 osób wzięło udział w pogrzebie, a rozmówca Washington Post przyrzekł, że osoby odpowiedzialne za zabicie Rabiha „zapłacą”.

Mainstreamowe media przyznają, że migranci są w znacznym stopniu nadreprezentowani w statystykach dotyczących przestępczości, a mieszkańcy pochodzenia arabskiego na przykład w dzielnicy Neukölln w Berlinie stanowią ponad 53 procent sprawców poważnych przestępstw w grupie wiekowej od 13 do 21 lat, mimo że stanowią tylko około 10 procent ogólnej populacji dzielnicy.

/breitbart.com/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!