Świat Wiadomości

USA: Były komandos został wyrzucony z Disney World za trzymanie baneru z napisem “Trump 2020″…

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal nczas.com weteran z U.S. Marine, Dion Cini, został wyrzucony z parku rozrywki Disney World po tym, gdy zabrał ze sobą baner „Trump 2020” na przejażdżkę popularną atrakcją tzw. Splash Mountain.

Ubrany w czapkę „Make America Great Again”, Dion Cini uniósł znak „Trump 2020” wysoko nad głową, gdy gigantyczna, wydrążona bala czyli gondola, którą podróżował, kończyła przejażdżkę w zbiorniku na końcu trasy.

Był to drugi podobny incydent z udziałem Ciniego na terenie należących do Disneya parków. Kilka tygodni temu rozwinął podobny gigantyczny baner w Magic Kingdom. Cini przyznaje się również do rozwieszenia banera na stadionie Yankee w lipcu i podczas broadwayowskiego przedstawienia filmu Disneya „Frozen”.

Po pierwszym incydencie wejściówka Ciniego została czasowo zawieszona. Tym razem władze Disney`a zdecydowały, że zakażą weteranowi wstępu do swoich parków. Cini zamieścił na Facebooka zdjęcie pisma, które otrzymał od biura szeryfa hrabstwa Orange, informujące go o zakazie.

Jak widać słynna amerykańska swoboda wypowiedzi nie działa na terenie parku Disneya…

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!