Wiadomości

Śmierć na weselu w Lublinie, zatrzymano pana młodego

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do tragedii doszło podczas imprezy weselnej w Lublinie, która odbywała się w sobotę. Zginął 50-latek. Według nieoficjalnych ustaleń zatrzymany został 25-letni pan młody – informuje portal TVP Info.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w Lublinie w lokalu przy ulicy Niezapominajki.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie około 20:40, że przed lokalem leży zakrwawiony mężczyzna. Funkcjonariusze udali się na miejsce, gdzie była już karetka pogotowia i ratownicy reanimowali poszkodowanego – relacjonuje w rozmowie z portalem tvp.info mł.asp. Kamil Karbowniczek.

Okazało się, że reanimowanym mężczyzną jest 50-latek, mieszkaniec Lublina. Został zabrany do szpitala, gdzie po dwóch godzinach zmarł.

Karbowniczek opisuje, że na miejscu policjanci zastali sześć osób.

– Do sprawy został zatrzymany 25-latek, podejrzewany o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – mówi policjant.

Od zatrzymanego czuć było alkohol. Nie dał przebadać się alkomatem, więc pobrano od niego krew, która zostanie zbadana pod kątem zawartości alkoholu i narkotyków. Kiedy wytrzeźwieje, policjanci przeprowadzą z nim dalsze czynności.

Z ustaleń policji wynika, że przed lokalem na ul. Niezapominajki doszło do szarpaniny, w której 50-latek przewrócił się na kostkę brukową. Uderzył w nią głową i zaczął obficie krwawić. Policja zabezpieczyła też pobliski monitoring.

Karbowniczek potwierdza, że na miejscu odbywało się przyjęcie weselne. Wszystko mimo obostrzeń epidemicznych. Policjanci skierowali więc notatkę do sanepidu. Według nieoficjalnych ustaleń portalu tvp.info zatrzymany 25-latek to pan młody.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!