Szkoła im. św. Mateusza w St. John's
Świat Wiadomości

Skandal w szkole podstawowej. Dzieci zmuszono do obchodzenia sodomickiego “miesiąca dumy”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W związku z tzw. „miesiącem dumy gejowskiej” do internetu trafiają kolejne filmy i zdjęcia przedstawiające to, co aktywiści ruchu sodomickiego robią z dziećmi w różnych zakątkach świata. Jeden z nich dotyczy wydareń w szkole w Kanadzie.

Szczególnie poruszające jest nagranie zrealizowane w szkole podstawowej im. św. Mateusza w St. John’s w Kanadzie. Widać na nim, jak małe dzieci wchodzą do budynku witane przez szpaler nauczycieli machających flagami ideologii LGBTQWERTY. W środku cała szkoła przystrojona jest w tęczową symbolikę skrajnie lewicowego, antynaukowego aktywizmu – tęczowe flagi, transparenty, ubrania, a nawet tęczową bramę na szkolnym korytarzu. Nagranie można obejrzeć tutaj:

O sprawie informował w swoim newsletterze Mariusz Dzierżawski. Link do strony monitorującej lewacki aktywizm na froncie sodomickim i aborcyjnym tutaj.

NASZ KOMENTARZ: Tak będą wyglądać szkoły również w Polsce, jeśli nie będziemy działać i mobilizować naszego społeczeństwa do oporu. Już teraz zaczyna się u nas dziać to, do czego na masową skalę dochodzi na Zachodzie. Przykładowo, podczas „parady równości” w Zielonej Górze przed dziećmi wystąpił transseksualista (potocznie: kurzej) śpiewający wulgarny utwór o pornograficznej treści. Musimy walczyć i budzić świadomość Polaków, zanim będzie za późno.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!