Świat Wiadomości

“Kapelan” – dewiant oskarżony o molestowanie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kanadyjskie wojsko zawiesiło w funkcjach “kapelana” wojskowego, twierdzącego, że jest “transpłciowy”. Jak się okazało, dewiant udający kobietę napastował seksualnie żołnierza płci męskiej w Royal Military College.

“Kapelan” – genderysta oskarżony o molestowanie żołnierza. Magazyn „True North” poinformował, że kanadyjski “kapelan” wojskowy “Beatrice” Gale został odwołany z piastowanej funkcji. Decyzja nastąpiła w wyniku przesłuchania, w którym stwierdzono, że zachował się w sposób nieprzyzwoity w stosunku do innego żołnierza.

Gale został uznany za winnego naruszenia regulaminu wojskowego poprzez zachowanie, które „negatywnie wpływa na dyscyplinę, wydajność lub morale Sił Kanadyjskich”. Choć szczegółów wykroczenia nie podano do wiadomości publicznej, według anonimowego źródła, wojskowy będąc w stanie nietrzeźwości, miał poprosić porucznika płci męskiej o możliwość ”obmacania pośladków”.

Gale został pozbawiony dwóch dni wynagrodzenia i 20 dni urlopu. Obecnie pełni służbę administracyjną. Wyjątkowo łagodne potraktowanie żołnierza z zaburzeniami tożsamości płciowej skomentowali wojskowi eksperci.

„Gdyby funkcjonariusz płci męskiej zachował się w podobny sposób wobec podwładnej kobiety, sytuacja zostałaby potraktowana inaczej, a nazwisko sprawcy wyciekłoby do prasy. Niestety, w Kanadyjskich Siłach Zbrojnych brakuje równości w traktowaniu takich zarzutów” – stwierdził adwokat Phillip Millar, były oficer, który obecnie reprezentuje kanadyjskich żołnierzy.

Co ciekawe, 28 marca zeszłego roku kanadyjski rząd wyróżnił kapitana Kanadyjskich Sił Zbrojnych „Beatrice” Gale’a z okazji „Międzynarodowego Dnia Widoczności Osób Transpłciowych”. Według komunikatu prasowego, „pierwszy otwarcie transpłciowy “kapelan” był głośnym orędownikiem przywilejów dla sodomitów i gomorytów, co doprowadziło do zmian w polityce kanadyjskich sił zbrojnych.

Historię jego tzw. “coming outu” w triumfalny sposób opisywały kanadyjskie media. Tamtejsze siły zbrojne zamieściły na jego temat specjalne nagranie:

Po usłyszeniu zarzutów, dewiant skasował swoje konto na X.

NASZ KOMENTARZ: Promocja dewiacji i zaburzeń psychicznych, prędzej czy później kończy się zawsze tak samo – wstydem i krzywdą wyrządzoną normalnym ludziom.

Polecamy również: Polska deportowała trzech ukraińskich przestępców

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!