Europa Wiadomości

Hiszpania: zmieniają płeć dla wyższej wypłaty

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Trwają szaleństwa skrajnej lewicy. Rząd Hiszpanii wprowadził ustawę o “samoidentyfikacji płci”. Co to znaczy? Na mocy nowych przepisów zmiana płci jest bardzo prosta. Wystarczy ustna deklaracja danej osoby. Skorzystali na tym przede wszystkim mundurowi.

Hiszpania tonie w lewicowym szaleństwie. Zgodnie z nowym ustawodawstwem rząd tego kraju uruchomił inicjatywy mające na celu zwiększenie udziału kobiet w siłach zbrojnych oraz służbach bezpieczeństwa. Deklaratywnie do tych działań zaliczono m.in. poprawę jakości świadczeń socjalnych i warunków pracy dla pań. Program miał na celu zrównoważenie reprezentacji płci w zawodach obecnie zdominowanych przez mężczyzn.

Wprowadzenie równoległego, uproszczonego systemu “samoidentyfikacji” spotkało się z niespodziewanym odzewem w siłach zbrojnych. Z doniesień medialnych wynika, że część mężczyzn zaczęła wykorzystywać nowe przepisy w celu uzyskania dostępu do preferencyjnych świadczeń przeznaczonych dla kobiet w wojsku i innych służbach. Po prostu zaczęli deklarować się jako kobiety. To wystarczyło, by zyskać finansowe przywileje.

Według danych przedstawionych przez hiszpańskie media, w jednostce z Ceuty płeć zmieniło 41 mężczyzn, jednak jedynie kilku zdecydowało się w związku z tym zmienić imię na żeńskie. Po zadeklarowaniu płci żeńskiej w dokumentach panowie zyskują prawo do noszenia długich włosów i kolczyków i mogą liczyć na wyższe zarobki.

Symbolem zmian jest kapral Roberto Perdigones, który choć wygląda jak mężczyzna, to w głębi duszy “czuje się kobietą”. Pochwalił się, że po “tranzycji” dostał pokój z łazienką na wyłączność (to kolejny z przywilejów dla kobiet w hiszpańskiej armii). Przyznał, że jako “kobiecie” będzie mu łatwiej awansować, a po odejściu z wojska dostanie wyższą emeryturę. Co więcej, za bycie matką otrzyma o 15 proc. wyższą pensję.

NASZ KOMENTARZ: Lewica po raz kolejny tworzy problemy, z którymi za chwilę będzie bohatersko walczyć. Lewica to rak ludzkości.

Na zdjęciu poglądowym – “kobieta” Roberto Pedrigones.

Polecamy również: Żydowscy naziści nie chcą zapłacić odszkodowania rodzinie polskiego wolontariusza

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!