Europa Wiadomości

Francuzi walczą z ideologią gender i seksualizacją dzieci przez sodomitów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Centrum Młodzieży i Kultury (MJC) w miejscowości Mérignac pod Bordeaux zaoferowało od dzieciom od lat 11 i starszym warsztaty „odkrywające świat drag queens”. Zajęcia mieli prowadzić „animatorzy” z ośrodka sodomickiego „Le Girofard”, a w programie było m.in. nauczanie chłopców robienia makijażu i chodzenia w szpilkach. Po protestach rodziców, “warsztaty” odwołano.

Francuzi walczą z ideologią gender i seksualizacją dzieci. Przeciwko skandalicznym “warsztatom” zaprotestowali rodzice i stowarzyszenia katolickie. Padły zarzuty, że tego typu “zajęcia” to rodzaj seksualizacji dzieci i oswajania ich z ideologią sodomicko-gomorycką. Duże poparcie społeczne uzyskała petycja o odwołanie zajęć, które miały być finansowane z budżetu państwa. Merostwo Mérignac, gdzie rządzi skrajna lewica,  początkowo stwierdziło, że centrum ma swobodę w zakresie “programowania” zajęć dla młodzieży. W końcu jednak uległo i pseudowarsztaty odwołano.

Oficjalnie ogłoszono, że „ze względu na małą liczbę zarejestrowanych dzieci warsztaty drag queen zostają odwołane”. Petycja stowarzyszeń rodzin z Bordeaux i Północnej Żyrondy przyniosła zatem  skutek.

Centrum Młodzieży i Kultury z Mérignac zauważyło „nieustępliwość” przeciwników genderowej ideologizacji dzieci. Jego zdaniem to opór katolickich rodziców spowodował, że w ciągu trzech tygodni zarejestrowało się na zajęcia tylko czworo dzieci. Prezes MJC Fabienne Duhant stwierdził, że „w związku z brutalnością padających gróźb, maili i telefonów w sprawie programu zajęć, biuro MJC podjęło decyzję o wycofaniu warsztatów”. Szefowa Centrum broni jednak pomysłu, który miał pozwolić dzieciom „nabrać pewności siebie i nauczyć się poznawania siebie”.

Do skutecznego protestu rodziców odniósł się także miejscowy eurodeputowany Jérôme Rivière z partii Rekonkwista, który na platformie X pogratulował rodzicom, którzy sprzeciwiają się takim działaniom. Z kolei chadecki polityk Jean-Frédéric Poisson dodał, że tego typu pomysły to „celowe psucie konstrukcji emocjonalnej dzieciństwa”.

NASZ KOMENTARZ: Gratulujemy Francuzom skutecznego oporu przeciwko tym obrzydliwym praktykom. Promocja genderyzmu to doprawdy schyłek ludzkości.

Polecamy również: Wenezuela zbiera armię na granicy z Gujaną

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!