dyskusja
Polska Wiadomości

Dyskusja wokół książki “Encyklopedia Antykultury” [ZAPROSZENIE]

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” zaprasza serdecznie na dyskusję “Antykultura w Unii Europejskiej” poświęconą książce “Encyklopedia Antykultury”, która została wydana w ramach projektu “Odnaleźć Siebie” zrealizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN).

Dyskusja odbędzie się 29.06.2023 (czwartek) o godzinie 18.00 w Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” w Warszawie (ul. Stawki 4B lok. U1).

Uczestnicy dyskusji:
Jakub Zgierski (dziennikarz, redaktor “Encyklopedii Antykultury”)
Michał Pytel (politolog, współautor “Encyklopedii Antykultury”)

Opis książki

 Czym jest ideologia antykultury?
Czy nasza wolność jest zagrożona?
Jaki jest prawdziwy cel rewolucji seksualnej?
Jak manipulują nami media i wielkie koncerny?
Czy mamy do czynienia z projektem nowego człowieka?
Co tak naprawdę leży u podstaw współczesnych ideologii?
Jak działa w praktyce stara rzymska maksyma dziel i rządź?
Dokąd zaprowadzi nas współczesna rewolucja technologiczna?

W Encyklopedii Antykultury znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Pamiętaj, że świadomość to pierwszy krok do wolności!

dyskusja
Zaproszenie na wydarzenie

Celem ideologii antykultury jest zabicie w ludziach zdolności do twórczej oraz pożytecznej pracy, która stanowi warunek konieczny funkcjonowania systemu kapitalistycznego, a szerzej – wydajnej gospodarki, gdzie każdy pracuje na swoje utrzymanie, a tym samym wolność. Oczekiwany rezultat musi doprowadzić do sytuacji, w której masy poddane antykulturowej obróbce nie będą miały innego wyboru niż poparcie sił nawołujących do rewolucji oraz stworzenia systemu powszechnej wolności, równości i dobrobytu – nowej wersji komunizmu. Jednak ustrój, w którym rzekomo nikt nie musiałby pracować, ponieważ wszystko byłoby za darmo, sprowadzałby się w gruncie rzeczy do przejmowania dóbr wypracowywanych przez innych ludzi. W efekcie beneficjentami byłyby wyłącznie pasożytnicze elity bazujące na wytworzonym mechanizmie systemowej kradzieży, kontroli społecznej oraz propagandzie. To właśnie jest istota antykultury!

Więcej na temat tego wydarzenia tutaj.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!