Wiadomości

Chcieli uderzyć w Andrzeja Dudę, dostaną po kieszeni? – kobiety, które zostały opisane przez “Fakt”, będą domagać się odszkodowania

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Wiele lat temu przeżyły piekło, dziś piekło fundują im politycy PO oraz media sprzyjające Trzaskowskiemu. Kobiety zapowiadają wystąpienie na drogę sądową o odszkodowanie.

Chodzi o prośbę molestowanej przez ojca dziewczyny oraz jej matki, które zwróciły się do prezydenta o umożliwienie im spotykania się z owym mężczyzną, bowiem dziewczyna, dziś dorosła kobieta, dawno wyboczyła ojcu, który 4,5 roku temu skończył odsiadywać wyrok więzienia, ale na którym w dalszym ciągu ciążył zakaz zbliżania się do córki i jej matki. Prezydent przychylił się do tej prośby, co stało się pretekstem do wściekłych ataków ze strony polityków PO i części mediów. Szczególnie ohydne były publikacje dziennika „Fakt”.

„We wtorek złożę pozew przeciwko Ringier Axel Springer o ochronę dóbr osobistych z żądaniem zapłaty 1 mln zł tytułem zadośćuczynienia za doznane przez moje klientki krzywdy” – poinformował ich adwokat dr Krzysztof Wąsowski.

Do pisma Wąsowski dołączył również oświadczenie obu kobiet, które – jak ocenił – „jest świadectwem osobistego dramatu i ogromnej krzywdy, jakiej te kobiety doznały w wyniku bezprecedensowego i wyjątkowo brutalnego ataku ze strony wydawanego przez wydawnictwo Ringier Axel Springer dziennika »Fakt«”.

Czytaj też:

Kobiety, które przed laty przeżyły piekło i którym dziś piekło zafundowali politycy PO i sprzyjające Trzaskowskiemu media, zabrały głos

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!