celebryci
Świat Wiadomości

Amerykańscy celebryci chcą kar dla przeciwników gender i “transowania” dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

250 hollywoodzkich celebrytów o skrajnie lewicowych poglądach, podpisało się pod listem otwartym wzywającym koncerny medialne do rozprawienia się z każdym, kto nie popiera agendy trans, w szczególności z osobami sprzeciwiającymi się operacjom zmiany płci u dzieci.

Celebryci sporządzili specjalny list intencyjny. Został on następnie rozesłany do dyrektorów generalnych Meta (Facebook), YouTube, TikTok i Twittera. Pod tekstem podpisały się setki znanych osób, w tym Amy Schumer, Ariana Grande, Demi Lovato, Jamie Lee Curtis, Judd Apatow, Patrick Stewart i wielu innych.

W liście, którego pełną treść można znaleźć tutaj, skrajni lewacy stwierdzają m.in.: ​​„Wystąpił ogromny błąd systemowy w sprawie nienawiści, nękania i złośliwej dezinformacji przeciwko LGBTQ na twoich platformach i należy się tym zająć”. Wskazują na „niebezpieczne posty pojawiające się na tzw. społecznościówkach, kierowane przeciwko “osobom transpłciowym”, “niebinarnym”, i  “nieprzystosowanym do żadnej płci”.

Według lewaków „dezinformacja i nienawiść, nieodpowiednio moderowane na platformach (społecznościowych – przyp. aut.), odgrywają ogromną rolę w gwałtownym wzroście ataków i przemocy przeciwko osobom transpłciowym”.

List stwierdza dalej: „Wasze zasady i odpowiednie egzekwowanie są niewystarczające, jeśli chodzi o łagodzenie szkodliwych i niebezpiecznych treści skierowanych przeciwko LGBTQ. Musicie pilnie podjąć działania w celu ochrony użytkowników transpłciowych i LGBTQ na swoich platformach”.

Następnie list domaga się informacji, co firmy technologiczne zamierzają zrobić, aby zająć się „treściami, które rozpowszechniają złośliwe kłamstwa i dezinformację na temat medycznie niezbędnej opieki zdrowotnej dla transpłciowej młodzieży”. W liście stwierdza się ponadto, że „należy opracować konkretne środki zaradcze dotyczące dezinformacji”.

NASZ KOMENTARZ: Wrogowie rodzaju ludzkiego spod znaku skrajnej lewicy po raz kolejny domagają się cenzurowania każdego, kto nie opowiada się za ich antynaukowymi utopiami i bredniami, za niszczeniem dzieciom życia poprzez usuwanie im genitaliów i sterylizację. Szczególnie kuriozalnie brzmią hasła o “dezinformacji” w kontekście ostrzeżeń o zagrożdniach związanych ze skrajnie lewicową ideologią trans/woke. Jedyną dezinformacją są wszak te antyludzkie, antycywilizacyjne, lewackie żygowiny.

Polecamy również: Kobieta dała się namówić na “transowanie”. Teraz pozywa lekarzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!