kobieta
Świat Wiadomości

Kobieta dała się namówić na “transowanie”. Teraz pozywa lekarzy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Lekarze namówili Kaylę Lovdahl z USA do zmiany płci. Wystarczyło 75 minut rozmowy z psychologiem i 30 minut rozmowy z chirurgiem, aby przekonać nastolatkę do  “transpłciowości”, a co za tym idzie do faszerowania się blokerami i testosteronem oraz chirurgicznego usunięcia piersi. Teraz stawia ich przed sądem.

Młoda kobieta z USA miałą już dość niszczenia własnego ciała w imię ideologii skrajnej lewicy. Warsaw Enterprise Institute (WEI) podaje za portalem The Epoch Times opis przypadku dziewczyny, która jako dziecko została nakłoniona przez lekarzy do “zmiany płci”. Jak pisze WEI 18-letnia Kayla Lovdahl z USA pozwała lekarzy, oskarżając ich o nakłonienie jej do usunięcia piersi, gdy miała 13 lat i wierzyła, że jest transpłciowa.

Zabieg ten miał według kobiety spowodować „poważne obrażenia fizyczne i emocjonalne oraz żal”. Kayla Lovdahl uważa również, że lekarze, którzy nakłaniali ją do tego zabiegu robili to tylko i wyłącznie dla zysku. Kierowali się nie interesem dziewczynki jaką była, ale własnym interesem finansowym i skrajnie lewicową ideologią Woke. Oskarżyła lekarzy o ideologiczną i egoistyczną przemoc medyczną.

Kluczowe dla zrozumienia tego przypadku wydaje się pochodzenie przekonania, że jest ona osobą “transpłciową”. Kayla doszła do wniosku, że winni temu są influencerzy, którzy podejmowali ten temat w Internecie. W wieku 11 lat Kayla Lovdahl oglądała ich bardzo często i to właśnie te treści wpłynęły na jej psychikę. W wieku 12 lat zaczęła przyjmować blokery dojrzewania płciowego i testosteron. Był to efekt 75-minutowej sesji z psychologiem Susanne Watson. Natomiast 30-minutowa sesja z chirurgiem plastycznym dr Winnie Tong, wystarczyła pani chirurg do stwierdzenia, że najlepiej dla Kayli będzie jak usunie piersi.

Lekarze wtedy powiedzieli rodzicom, że „lepiej mieć żywego syna niż martwą córkę” – pisze Warsaw Enterpice Institute. Prawnicy reprezentujący młodą Amerykankę uznali całą procedurę przeprowadzania “zmiany płci” za szaloną formę wykorzystywania dzieci.

NASZ KOMENTARZ: Uważamy, że w przyszłości przypadków podobnych do historii Kayli będzie więcej. Moda na transpłciowość przeminie, jednak zniszczenia własnego ciała nie da się łatwo cofnąć. Liczymy, że masowe pozwy przeciwko skrajnym lewakom działającym na styku polityki, ideologii, mediów i medycyny, doprowadzą do zlikwidowania tego antyludzkiego zjawiska, jakim jest transowanie dzieci.

Polecamy również: Zieloni komuniści biorą się za piece do pizzy. Mają być “nieekologiczne”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!