Świat Wiadomości Żydzi

Żydzi i szabesgoje próbują zastraszyć Trybunał w Hadze

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Senatorowie USA w liście otwartym zastraszają prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) w Hadze, jak też cały trybunał. “Target Izrael and we will target you” – napisali.

Żydzi i szabesgoje z USA próbują zastraszyć Trybunał w Hadze. Według doniesień medialnych, premier żydowskiego reżimu Benjamin Netanjahu w rozmowie z prezydentem Joe Bidenem przyznał, że obawia się wydania przez MTK nakazu aresztowania jego osoby. W sukurs błyskawicznie przyszli u usłużni szabesgoje z Senatu USA oraz Białego Domu.

Nie popieramy śledztwa Międzynarodowego Trybunału Karnego w sprawie działań Izraela w Gazie, uważamy, że jest to poza jurysdykcją Trybunału – oświadczyła rzeczniczka Białego Domu, Karine Jean-Pierre.  – Nie uważamy, by leżało to w jurysdykcji MTK i nie popieramy tego śledztwa – dodała.

Do stawienia oporu wobec zamiarów Trybunału wezwał prezydenta Bidena spiker Izby Reprezentantów, Mike Johnson. Według niego, działania MTK w sprawie ludobójstwa dokonywanego przez zbrodniczy reżim izraelski, mogą “podważyć interesy bezpieczeństwa narodowego USA”, a brak reakcji Białego Domu mógłby narazić na podobne zarzuty amerykańskich polityków, dyplomatów i żołnierzy.

– Administracja Bidena musi natychmiast i zdecydowanie zażądać, by MTK powstrzymała się od działań, a USA powinny użyć wszystkich dostępnych narzędzi, by uniknąć takiej abominacji – powiedział Johnson. Jednocześnie już kilka dni temu senatoriwe USA wystosowali list otwarty przeciwstawiający się działaniom Trybunalu, który zmierza w kierunku skazania Izraela za ludobójstwo Palestyńczyków.

“Target Izrael and we will target you” (zaatakujcie Izrael, a my zaatakujemy was) – napisali senatorowie, próbując w ten sposób zastraszyć Trybunał zemstą. W dalszej części listu straszą konsekwencjami za oskarżanie Żydów nie tylko wobec pracowników MTK ale takżę członków ich rodzin (!).

Poniżej można przeczytać treść listu.

żydzi

NASZ KOMENTARZ: Okazuje się, że są równi i równiejsi. Jeśli zbrodni dopuszcza się jakiś np. Slobodan Milošević z Serbii albo Włądimir Putin z Rosji, wówczas USA uznają międzynarodowe trybunały, ale jeśli ścigany ma być ktoś z bezcennego Izraela, nagle okazuje się, że taki trybunał jest nic nie warty. Tak wygląda amerykańska moralność w praktyce.

Polecamy również: Rząd PiS sfinansował zakup przez Ukraińców 5 tys. mieszkań w Polsce

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!