Europa Wiadomości Żydzi

Żyd zaatakował kobietę protestującą przeciwko zbrodniom Izraela

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Młoda Brytyjka niosąca flagę palestyńską stała się w sobotę ofiarą fizycznej i werbalnej napaści w centrum Londynu. Sprawcą był agresywny Żyd.

Żyd zaatakował kobietę protestującą przeciwko zbrodniom Izraela. Według świadków niezidentyfikowany mężczyzna o żydowskiej aparycji zaatakował kobietę i zranił ją w nadgarstek po masowym wiecu propalestyńskim. Do zdarzenia doszło przed stacją metra Victoria. Mężczyzna próbował także zabrać flagę, którą niosła kobieta.

Kilku gapiów przybyło ofierze z pomocą i próbowało ją uspokoić. Wezwano też policję. Ta przybyła na miejsce 10 minut później i zaczęła zbierać informacje na temat zdarzenia oraz sprawcy.

Kobieta pokazała funkcjonariuszom rękę, która została zraniona w czasie szarpaniny, gdy agresor próbował wyrwać i podeptać jej flagę.

Konflikt w Gazie rozpoczął się, gdy palestyński Hamas zainicjował operację “Powódź w Al-Aksa” – wielostronny atak z zaskoczenia, który obejmował serię wystrzeleń rakiet i infiltrację Izraela drogą lądową, morską i powietrzną, w wyniku której zginęło ponad 1400 osób.

Hamas powiedział, że natarcie było odwetem za żydowski próby likwidacji meczetu Al-Aksa i rosnącą przemoc ze strony izraelskich osadników na Zachodnim Brzegu Jordanu.

Następnie izraelskie wojsko rozpoczęło operację „Swords of Iron” przeciwko celom Hamasu w Strefie Gazy, wraz ze wzmożeniem nalotów i aresztowań na okupowanym Zachodnim Brzegu.

Oprócz rozpoczęcia szeroko zakrojonej kampanii bombardowań przed spodziewaną inwazją lądową, Izrael zarządził „pełne oblężenie” Gazy, które doprowadziło do odcięcia dostaw energii elektrycznej w związku z wyczerpaniem się wody, żywności, paliwa i środków medycznych. W wyniku żydowskich ataków na gęsto zaludnione dzielnice Gazy, zginęło dotychczas 4385 Palestyńczyków, w tym 1756 dzieci.

Warto sprawdzić:

Kultura krytyki. Ewolucjonistyczna analiza zaangażowania Żydów…

 

Polecamy również: Na odchodne, zdrajcy z PiS podpisali zgodę na odejście od paliw kopalnych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!