Felietony Telewizja internetowa

Złodzieje Europy – część II

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W dzisiejszym moim filmie opowiem Wam o tym, gdzie Niemcy ukryli zrabowany w czasie drugiej wojny światowej w całej Europie majątek i co się z nim później stało. To druga część mojego filmu “Złodzieje Europy”.

PATRONI KANAŁU

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

ZA TYDZIEŃ

W następnym moim filmie opowiem o niemieckich Einsatzgruppen, które w czasie drugiej wojny światowej miały na koncie ponad milion ofiar. Dowiecie się czy zbrodnie niemieckich Einsatzgruppen rzeczywiście zostały zbadane i osądzone. Ten film zatytułowałem “Komanda mistrzów śmierci”. Gorąco zapraszam do oglądania.

WSPARCIE KANAŁU

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl: https://patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal: https://paypal.me/pools/c/8w2xE7kIBH
Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131.
Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

Leszek Pietrzak

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!