Polska Wiadomości

Zatrzymano Ukraińców, którzy ukradli samochód wart milion złotych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak poinformował portal miejski reporter, policjanci z Warszawy zatrzymali dwóch “uchodźców” z Ukrainy, którzy poruszali się skradzionym we Włoszech samochodem. Jego wartość to bagatela, milion polskich złotych.

Zatrzymano Ukraińców, którzy ukradli samochód wart milion złotych. Akcja miała miejsce w środę, 15 maja br. Wówczas to do policjantów z Komendy Rejonowej Policji nr 4 w Warszawie wpłynęła wiadomość o poruszającym się na ich terenie, kradzionym pojeździe. Policjanci z Bemowa błyskawicznie ruszyli na poszukiwania pojazdu.
Podejrzany samochód zatrzymał się na terenie powiatu warszawskiego-zachodniego na ulicy Warszawskiej, tuż nad trasą S8. Jak się okazało, pojazdem jechało dwóch mężczyzn w wieku poborowym, tzw. “uchodźców” z Ukrainy.
Po sprawdzeniu numerów seryjnych pojazdu wyszło, że został on skradziony na terenie Republiki Włoch. Zatrzymani mężczyźni nie potrafili wyjaśnić czemu jadą kradzionym pojazdem ani co w nim robią.
Odzyskane auto to Mercedes G Klasa AMG 63, w ostatniej wersji modelowej, którego ceny dochodzą do nawet ponad miliona złotych.
“Uchodźcy” zostali zatrzymani. W najbliższym czasie zostaną im postawione zarzuty kradzieży.
NASZ KOMENTARZ: Jak zwykle w takich sytuacjach, wnosimy o przekazanie ukraińskich przestępców na teren ich ojczyzny. Tam będą mogli wykazać się przeciwko rosyjskim zołnierzom, a nie włoskim i polskim cywilom.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!