Polska Wiadomości

YouTube cenzuruje proliferów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

„YouTube zamyka nam konto” – poinformowali na Facebooku obrońcy życia z Bractwa Małych Stópek dodając, że kanał istniał od blisko 10 lat i zawierał bardzo wiele materiałów. Zapowiadają jednak, że łatwo się nie poddadzą. Nie poddaje się także YouTube, który swoją dominującą pozycję na rynku wykorzystuje do kształtowania opinii publicznej w duchu politycznej poprawności, co bardzo często oznacza cenzurowanie przeciwników aborcyjnego dzieciobójstwa.

W facebookowym wpisie Bractwo Małych Stópek informuje, że istniejący blisko 10 lat kanał został usunięty z YouTube, a „mimo zgłaszania oraz próśb przywrócenia” konta serwis milczy. Wobec tego obrońcy życia zdecydowali się założyć nowy kanał.

Wraz z usunięciem poprzedniego konta na YouTube Bractwu Małych Stópek mogło stracić ponad 300 filmów mających kilka milionów wyświetleń, co kosztowało obrońców życia wiele pracy. Tak się jednak nie stało – ale nie z powodu decyzji serwisu, a zapobiegliwości pro-liferów, którzy kilka miesięcy temu zabezpieczyli kopię swoich materiałów. Teraz planują udostępnić je na zewnętrznym serwerze.

Zachęcają ponadto do subskrypcji swojego nowego kanału oraz informowaniu opinii publicznej o zaistniałej sytuacji i podjętych działaniach. „Każdy dzień jest dobry, by bronić życia” – kończy wpis Bractwo Małych Stópek.

Typowo Goebbelsowska zagrywka…

Źródło: pch24.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!