Świat Wiadomości

Władze szkolne ukarane za propagandę lewackich praktyk tranzycji

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Matka z Kalifornii uzyskała odszkodowanie w wysokości 100 tys. dolarów od okręgowych władz szkolnych w Kalifornii za tranzycję jej córki bez wiedzy i zgody rodziców. Władze szkolne konsekwentnie nie przyznawały się do winy. Sprawę opisał portal lifesitenews.com.

Władze szkolne w USA zostały ukarane za nielegalną indoktrynację dziewczynki w celu dokonania prze nią tzw. tranzycji. Chodzi o sprawę Jessiki Konen, której dwunastoletnia wówczas córka została namówiona przez dwie nauczycielki z Buena Vista, aby uwierzyła, że nie jest dziewczynką. Kelly Baraki i Lori Caldeira przekonywały ją, że jest „transpłciowym chłopcem” i że powinna przy wsparciu administracji państwowej zmienić imię oraz swoje zaimki.

-Moje dziecko prawie straciło życie. Nie powiedziano mi, że ma skłonności samobójcze – krytykowała lewackich aktywistów Konen. -Pozwoliliście tym nauczycielkom prowadzić klasy i przekazywać małym dzieciom skandaliczne treści, w tym mojemu dziecku, które nawet nie wie, jak to wszystko pojąć – atakowała lokalne władze szkolne podczas oficjalnego zebrania.

Kilka dni później funkcjonariusze policji pojawili się u drzwi Konen. Poinformowali, że złożono przeciwko niej donos do wydziału opieki społecznej. Policjanci zapytali też jej dzieci, czy chcą zostać zabrane z domu. Te nie zgodziły się.

-Skarga została oddalona, ale incydent sprawił, że poczułam się jak potwór – stwierdziła Konen uważając się za prześladowaną. Obawiała się, że w wyniku działąń skrajnej lewicy może stracić dzieci, jeśli w dalszym ciągu będzie kwestionować motywowane ideologicznie praktyki stosowane w szkole.

Kobieta psotanowiłą walczyć o swoje prawa. Pozwała okręgowy wydział szkolnictwa do sądu. Sprawa zakończyła się zgodą okręgu szkolnego Spreckels Union na ugodę, w ramach której zapłaci Konen 100 000 dolarów, ale bez przyznania się do winy.

-Odzyskałam spokój i będę próbować zapomnieć o tej sytuacji – skomentowała wynik rozprawy Konen. -Ale rodzice, uważajcie, zadawajcie pytania. Stawiajcie ich w niewygodnych sytuacjach, ponieważ nie wiecie co oni wyprawiają, czego uczą w szkołach. Po prostu bądźcie aktywny w życiu swoich dzieci i nie bójcie się zabierać głosu.

Konen dodała też, że fakt, iż jej konkretna sprawa zakończyła się pzoytywnie, nie oznacza końca walki o prawa rodzicielskie przeciwko skrajnie lewicowej ideologii transpłciowej.

-dzisiejsze szkoły są okropne. Zamierzam nadal toczyć tę walkę. Nie pozwolę, żeby to dalej przytrafiało się dzieciom. Czuję, że walka musi być kontynuowana – powiedziała stacji FOX NEWS.

Centrum Wolności Amerykańskiej, którego prawnicy reprezentowali Konen, nazwało ugodę ogromnym zwycięstwem Jessiki i Alicii, a także zwycięstwem rodziców w całym kraju […] Rodzice mają podstawowe prawo do kierowania wychowaniem swoich dzieci. Polityka dotycząca utrzymywaniu tajemnic przed rodzicami, stosowana w okręgu szkolnym Spreckels Union i szkołach w całym kraju w niezgodny z konstytucją sposób, okrada rodziców z ich praw.

Dowody wskazują, że lewicowa propaganda związana z płcią niesie ze sobą poważne szkody, zwłaszcza w przypadku dzieci podatnych na wpływy. Dzieci takie nie są w stanie w pełni pojąć długoterminowych konsekwencji narzucanych im persfazją decyzji.

Badania pokazują, że ponad 80% dzieci doświadczających tzw. dysforii płciowej, samoistnie wyrasta z niej w późnym okresie dojrzewania. Nawet pełna “tranzycja” nie rozwiązuje zwiększonej skłonności osób zdezorientowanych płciowo do samookaleczania się i samobójstwa. Wręcz przeciwnie – praktyki tego typu pogarszają stan tych osób, potęgując ich problemy psychiczne i zdrowotne.

Niebezpieczeństwo utrzymywania rodziców w nieświadomości na temat skrajnie lewicowej propagandy w szkołach, ponuro ilustruje zwłaszcza historia Yaeli Martinez. W szkole średniej reklamowano tej 19-latce „zmianę płci” jako lekarstwo na depresję. Tranzycję stręczyła jej zwłaszcza pedagog szkolna, która zataiła przed matką to, co proponowała córce. Zagubiona nastolatka popełniła samobójstwo po tym, jak przez trzy lata próbowała żyć jako mężczyzna.

NASZ KOMENTARZ: Skrajnie lewicowa ideologia gender to jedno z największych łajdactw jakie wymyślono w ludzkich dziejach. Trzeba z tą ideologią stanowczo walczyć i wypalić ją do gołej ziemi.

Polecamy również: Pabianice: kolejny wypadek z udziałem pijanego, ukraińskiego przesiedleńca

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!