Europa Wiadomości

Wielka Brytania: 94% zgonów covidowych to zgony osób zaszczepionych

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nowe badanie oparte na oficjalnych danych rządowych wykazało, że 94% zgonów z powodu Covid miało miejsce wśród pacjentów, którzy zostali w pełni zaszczepieni na wirusa. W badaniu wykorzystano dane Biura Statystyk Narodowych (ONS) brytyjskiego rządu.

Wielka Brytania w szoku. ONS opublikowało niedawno aktualizację dotyczącą zgonów według statusu szczepień w Anglii. Dane ujawniły, że zaszczepiona populacja odpowiadała za 95% zgonów z powodu Covid-19 w ciągu 12 miesięcy pomiędzy 1 czerwca 2022 r. a 31 maja 2023 r. 94% tych zgonów dotyczyło populacji w pełni zaszczepionej – zaszczepionej potrójnie lub poczwórnie. Zbiór danych został niedawno opublikowany przez rząd Wielkiej Brytanii i można go znaleźć na stronie internetowej ONS tutaj.

Zestawienie obejmuje zgony według statusu szczepienia w okresie od 1 kwietnia 2021 r. do 31 maja 2023 r. Ponieważ jednak szczegółowo przyjrzeliśmy się zgonom do końca 2022 r. we wcześniej opublikowanych zbiorach danych, postanowiliśmy przyjrzeć się zgonom na Covid-19 według statusu szczepień w ciągu całego roku do 31 maja 2023 r., a poniższy wykres pokazuje, co odkryliśmy –

Do maja 2023 r. osoby niezaszczepione były odpowiedzialne za najmniejszą liczbę zgonów z powodu Covid-19 w każdym miesiącu, a w większości miesięcy liczba ta była nawet trzykrotna.

Podczas gdy zaszczepiona populacja odpowiadała za większość zgonów z powodu Covid-19 w każdym miesiącu, osiągając czterocyfrową liczbę we wszystkich miesiącach z wyjątkiem dwóch w całym roku.Jednak ciekawe w tych liczbach jest to, że to nie populacja zaszczepiona jedną dawką lub dwukrotnie zaszczepiona jest odpowiedzialna za większość zgonów z powodu Covid-19 w ciągu 12 miesięcy, lecz populacja osób zaszczepionych potrójnie i poczwórnie, która stanowiła większość zgonów Covid-19 zgony.

Najwięcej zgonów odnotowano wśród osób zaszczepionych czterokrotnie od sierpnia 2022 r.

Poniższy wykres przedstawia całkowitą liczbę zgonów z powodu Covid-19 według statusu zaszczepionego w ciągu całego roku i ukazuje prawdziwy zakres szokujących statystyk.

Wielka Brytania

W ciągu całego roku liczba niezaszczepionych osób wzrosła zaledwie do 4 liczb, odnotowując łącznie 1161 zgonów z powodu Covid-19, podczas gdy populacja zaszczepionych osiągnęła pięciocyfrową liczbę z 20 336 zgonów z powodu Covid-19; 19 143 z nich należało do osób zaszczepionych potrójnie i poczwórnie.

Oznacza to, jak pokazano na poniższym wykresie, że zaszczepiona populacja w Anglii odpowiadała za 95% zgonów z powodu Covid-19 w okresie od 1 czerwca 2022 r. do 31 maja 2023 r. Natomiast populacja nieszczepionych stanowiła zaledwie 5%.

Osoby zaszczepione potrójnie i poczwórnie były szokująco odpowiedzialne za 94% wszystkich zgonów wśród zaszczepionej populacji i, jak pokazano na poniższym wykresie, 89% wszystkich zgonów na Covid-19, przy czym osoby zaszczepione jedną i dwiema dawkami stanowiły zaledwie 6% zgonów z powodu Covid-19. Jest to jednak nadal więcej niż 5% zgonów z powodu Covid-19 wśród nieszczepionej populacji.

NASZ KOMENTARZ: Przedstawione wyniki to nie liczby, których można by się spodziewać, gdyby zastrzyki na Covid-19 rzeczywiście zapobiegały śmierci. Biorąc pod uwagę, że 95% zgonów z powodu Covid-19 w ciągu pełnych 12 miesięcy do maja 2023 r. dotyczyło osób zaszczepionych, wydaje się, że w rzeczywistości są one skuteczne tylko w 5%, a nawet ta liczba jest zawyżona. Bez problemu można zatem postawić tezę, że szczepienia w niczym nie pomogły. Co więcej, inne źródła wskazują, że poważnie zaszkodziły zdrowiu publicznemu, wywołując VAIDS i inne następstwa.

Polecamy również: Epidemia żółtaczki na Ukrainie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!