Polska Wiadomości

Warszawa organizuje darmowy hotel dla sodomitów i gomorytów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Urząd Miasta Stołecznego Warszawy ogłosił konkurs otwarty na realizację zadania publicznego pod nazwą: „Organizowanie całodobowego schronienia i wsparcia interwencyjnego dla osób identyfikujących się jako osoby LGBT+ na terenie m.st. Warszawy “.

Warszawa organizuje hotel dla sodomitów i gomorytów, oczywiscie za publiczne pieniądze. Biuro Pomocy i Projektów Społecznych urzędu miasta ogłosiło konkurs na stworzenie i prowadzenie “schroniska” dla tzw. “osób LGBT+”.

Jak czytamy w ogłoszeniu zadanie polegać na prowadzeniu “miejsca tymczasowego interwencyjnego schronienia dla osób identyfikujących się jako osoby LGBT+”. Chodzi o:

-zapewnienie całodobowego pobytu przez 7 dni w tygodniu;

-utworzenie w budynku wyodrębnionego funkcjonalnie pomieszczenia z dostępem do zaplecza sanitarnego i kuchennego, umożliwiającego ich użytkownikom samodzielne, indywidualne przygotowywanie posiłków;

-miejsca w pokojach maksimum 2-3 osobowych (dopuszczalne są zatem tylko igraszki w tzw. “trójkątach”);

Adresatami projektu mają być osoby identyfikujące się jako LGBT+ znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej związanej z doświadczaniem dyskryminacji, w szczególności mające problem z zapewnieniem sobie bezpiecznego schronienia.

NASZ KOMENTARZ: To “schronisko” najprawdopodobniej będzie regularnym domem schadzek (domem publicznym) dla wszelkiej maści dewiantów. Co gorsze, powstanie za publiczne pieniądze. Czy słyszeli jednak Państwo o jakimś wyrzucaniu z domów sodomitów i gomorytów oraz ich masowym prześladowaniu przez Polaków? Nie? Wkrótce zatem o tym usłyszycie, wszak ten ośrodek ma wywołać sztuczny wzrost takich zjawisk. Inaczej straci sens swojego istnienia.

Polecamy również: USA: nietypowe odkrycie pod budynkiem Chabad Lubawicz. Aresztowano 10 Żydów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!