Świat Wiadomości

W USA urzędy odmawiają adopcji chrześcijanom, bo są chrześcijanami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To niesamowite w jak krótkim czasie od haseł w stylu “chcemy się tylko kochać i odwiedzać w szpitalach”, amerykańscy sodomici i gomoryci doszli dobudowania totalitaryzmu i niszczenia swoich przeciwników światopoglądowych.

USA przeszły ogromną przemianę moralną dzięki niewiarygodnie dobrze finansowanemu ruchowi sodomicko-gomoryckiemu – pisze portal lifenews.com. Kiedyś zboczeńcy deklarowali, że chcą tylko tolerancji. Sziś wymuszają siłą nie tylko akceptację ale wręcz afirmację dla swoich wynaturzeń.

Ludzie ci cieszą się przywilejami, których nie ma żadna inna tzw. zmarginalizowana grupa: praktycznie całkowitą ochroną prawną przed krytyką. Media głównego nurtu, edukacja publiczna, środowiska akademickie, sportowe, przemysł rozrywkowy, Partia Demokratyczna, sędziowie, ustawodawcy, medycyna, protestanckie sekty biblijnych analfabetów, wreszcie urzędnicy i pracownicy opieki społecznej domagają się, abyśmy wszyscy pokłonili się tym zwyrodnialcom.

Musimy zarżnąć język, zaprzeczyć podstawowej nauce biologii i czcić wciskany nam na siłę tęczowy światopogląd. Jeśli tego nie uczynimy, czekają nas konsekwencje parwne i finansowe, w najlepszym razie “skancelowanie”.

Stan po stanie grupy takie jak ACLU i Lambda Legal próbują zamknąć chrześcijańskie agencje adopcyjne ze względu na to co propagują. A propagują zaledwie to, że dzieci potrzebują mamy i taty. Te skrajnie lewicowe grupy odniosły sukces w swojej krucjacie mającej na celu nękanie i wykluczanie chrześcijańskich organizacji zajmujących się opieką społeczną dla dzieci w Massachusetts, Illinois i Kalifornii. Ostatnio nie udało im się jednak narzucić swojej doktryny chrześcijanom. Chodzi o wyniki spraw sądowych “Fulton przeciwko City of Philadelphia” i “New Hope Family Services przeciwko Poole”.

Niestety poszczególne stanowe agencje opieki nad dziećmi praktykują tę samą dyskryminację chrześcijan, deklarując, że jeśli ktoś nie uprawia afirmacji “LGBTQ”, nie kwalifikuje się do bycia rodzicem zastępczym lub adopcyjnym. Illinois Department of Child and Family Services (DCFS) wymaga „szkolenia PRIDE”. W jego regulaminie wpisano: „Wszyscy pracownicy DCFS/POS, dostawcy i rodzice zastępczy powinni traktować dzieci i młodzież LGBTQ w sposób pozytywny i proaktywnie pracować nad stworzeniem przestrzeni pełnej szacunku ”.

New York City Administration for Children’s Services (ACS) głosi to samo: „ACS (New York City Administration for Children’s Services) jest zaangażowana w budowanie systemu, w którym wszystkie domy zastępcze i wsparcie rodzinne są afirmujące LGBTQ”.

Jeśli ktoś nie afirmuje homoseksualizmu, biseksualności, transseksualności i innych zboczeń seksualnych, zostaje wykluczony. Dwie sprawy rzucają światło na obecną rzeczywistość w USA. Pokazują, że „prawa LGBT” i Pierwsza Poprawka po prostu nie mogą ze sobą współistnieć. W Massachusetts katolickiej parze Mike’owi i Kitty Burke odmówiono udzielenia zasiłku opiekuńczego z uwagi za to, że nie popierają sodomitów. W Oregonie Jessice Bates – owdowiałej matce pięciorga dzieci – również odmówiono pomocy finansowej ze względu na jej przekonania religijne.

To jest dokładnie to, do czego wzywał na swoich łąmach skrajnie lewicowy “New York Times” latem 2021 roku.

W artykule napisano: Potencjalni rodzice zastępczy, którzy nie tolerują LGBTQ, utrwaliliby anty-LGBTQ stygmaty. Nie nadają się zatem do zapewnienia opieki zastępczej dla dzieci LGBTQ, mają też zły wpływ na ich cispłciowych lub heteroseksualnych rówieśników. Widzimy tu, że “New York Times” nie tylko mówi, że chrześcijanie nie powinni być w stanie wychowywać dzieci, które są zdezorientowane płciowo, ale że powinni mieć zakaz wychowywania jakichkolwiek dzieci.

Skrajna lewica doprowadziła USA do miejsca w historii, gdzie dyskryminowani są w pełni wykwalifikowani rodzice, którzy są gotowi kochać najsłabszych.

Ruch LGBTQ to walec drogowy, który miażdzy stulecia podstawowych praw człowieka, by wychwalać swój antynaukowy i narcystyczny światopogląd. Jego zwolennicy dowiedli tego w swoich nieustających dążeniach do wymazania kobiet ze sportu przez tzw. transów, wyeliminowania standardów medycznych dla nieletnich z pomieszaniem płci, unieważnienia praw rodzicielskich w edukacji publicznej i usunięcia płci z dokumentów prawnych.

Teraz wykorzystują swoje przywileje, aby odmawiać przybranym dzieciom możliwości kochania i bycia kochanymi przez normalnych rodziców.

Polecamy również: Żydowski reżim przyspiesza holokaust Palestyńczyków

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!