Wiadomości

W Krakowie spalono samochód należący do obrońców życia

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W nocy soboty na niedzielę spłonął żuk obrońców ludzkiego życia, zaparkowany w Nowej Hucie w Krakowie. Jak widzimy, także w Polsce lewaccy bojówkarze coraz częściej uciekają się, wzorem bandziorów z innych krajów, do aktów terroru.

Samochód zaparkowany był na wysokości os. Handlowego przy al. Jana Pawła II. Do pożaru doszło w nocy z soboty na niedzielę. Straż ugasiła ogień.

– Przeprowadziliśmy na miejscu oględziny. Sprawdzamy, czy jest monitoring, który wykorzystamy podczas postępowania – powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

W niedzielę po południu zawiadomienie w sprawie zamierza złożyć Fundacja Pro – prawo do życia. – To nie pierwszy taki przypadek – powiedział Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji Pro – prawo do życia. Niecałe dwa lata temu samochód z antyaborcyjnymi hasłami spłonął w Warszawie, a kilka miesięcy temu podpalona została furgonetka w Gorzowie Wielkopolskim.

W sumie należy współczuć osobom, które tego typu aktów nienawiści się dopuszczają i którzy je aprobują – pustka w sercu, pustka w głowie…

/Polskie Radio 24/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!