Wiadomości

Lesbijki skarżą się na molestowanie seksualne ze strony lewicowych transpłciowych aktywistów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Francuskie lesbijki potępiły napaści seksualne, których dopuścili się wobec nich transpłciowi aktywiści. Nie podoba im się też, że transpłciowi aktywiści związani z Antifą oskarżają je o „transfobię”.

Szereg lesbijskich aktywistek twierdzi, że aktywiści transpłciowi płci męskiej i żeńskiej dokonywali napaści seksualnych, a przy tym oskarżali je o „transfobię”, tylko dlatego że… nie pociągali ich seksualnie.

W liście, podpisanym przez jedenaście kobiet i opublikowanym przez magazyn Marianne, piszą one, że „mężczyźni, którzy przeszli zmianę płci, próbują przejąć kontrolę nad stowarzyszeniami lesbijek”.

„W przestrzeniach, które prowadzą, zmuszone jesteśmy przejść warsztaty zwane „dekonstrukcją preferencji genitalnych”, praniu mózgu w celu przezwyciężenia naszej niechęci do stosunku i fellatio” – piszą w liście.

Jego autorki twierdzą, że kobiety były nawet atakowane przez skrajnie lewicowych działaczy „niosących flagi queer i Antify” podczas demonstracji, dodając, że coraz więcej młodych ludzi ulega radykalizacji z powodu ideologii gender.

Sygnatariuszki zwracają nadto uwagę, że istnieje rosnąca presja na młode lesbijki we Francji, aby przyjmowały zastrzyki z hormonu testosteronu, oraz że psychologowie zachęcają młode osoby do zmiany prefenencji po zidentyfikowaniu ich jako „stłumione”.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!