Wiadomości

W Elblągu skorpion dziabnął klienta sklepu, gdy ten sięgnął po chipsy

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W jednym ze sklepów w Elblągu zwierzę wyglądem przypominające skorpiona ugryzło mężczyznę, gdy ten sięgał po produkt na półce. Poszkodowany klient został poddany opiece medycznej. Sanepid wyjaśnia sprawę. Wydarzenie miało miejsce w zeszłym tygodni

W miniony piątek w sklepie przy ul. Węgrowskiej zwierzę – zdaniem świadków zdarzenia podobne do małego brązowego skorpiona – zaatakowało robiącego zakupy mężczyznę.

Gdy ten sięgał po paczkę chipsów na sklepową półkę „coś” na niego wyskoczyło i ugryzło. „Zbadaliśmy monitoring, na którym widać, że ten mężczyzna od czegoś się odpędza, ale nie widać, kiedy i co go atakuje” – mówił „Super Ekspressowi” Marek Jarosz, dyrektor elbląskiego Sanepidu.

Jak dodał ekspert, na zdjęciu, którym dysponuje, widać „zasuszone, ciężkie do zidentyfikowania zwłoki jakiegoś zwierzęcia”. Jego zdaniem nie jest podobne do stawonoga lub pajęczaka, który mógłby żyć w naszym ekosystemie.

Do sprawy odniósł się również przedstawiciel sklepu, gdzie miało dojść do ugryzienia. Jak poinformował, trwa analiza zebranych na miejscu próbek, żadne nieprawidłowości na miejscu nie zostały dotychczas wykazane.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!