Polska Wiadomości

Ukrainiec dźgnął nożem pracownika baru ponieważ… nie pozwolono mu zjeść na miejscu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

 41-letni klient zaatakował nożem pracownika baru, bo ten nie pozwolił mu zjeść posiłku na miejscu. – Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty – poinformowała w środę podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z komendy dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

W nocy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał rzucać prętem w elewację baru. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy razem ze strażnikami miejskimi zatrzymali agresywnego 41-letniego Ukraińca.

Wówczas okazało się, że wcześniej przyszedł on do lokalu i po zakupie posiłku, chciał go zjeść na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu przez pracownika uwagę i nie chciał opuścić baru. Doszło do awantury, podczas której 41-latek zaczął grozić pracownikowi uszkodzeniem ciała.

– Swoją groźbę spełnił, gdy po kilku godzinach wrócił i zadał pokrzywdzonemu cios nożem – poinformowała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Dodała, że w nocy mężczyzna wrócił po raz trzeci pod lokal i uszkodził podświetlany baner reklamowy. – Pokrzywdzony został opatrzony na miejscu interwencji przez ratowników medycznych, a 41-latek zatrzymany. Był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie – podała podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja.

Obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do baru.

Powinien ponieść najwyższy przewidziany wymiar kary.

Źródło: polsatnews.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!