Świat Wiadomości

“Tranzycje” niczym niemieckie i japońskie eksperymenty z czasów II WŚ?

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W publicznym wpisie skierowanym do premiera Kanady Justina Trudeau, wybitny psycholog Jordan Peterson stwierdził, że „nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla tego, co zrobiono na froncie „trans”. Według niego, wycinanie narządów płciowych dzieciom znajduje się w tej samej kategorii, co eksperymenty medyczne prowadzone przez Japończyków i Niemców w latach 30. i 40. ubiegłego wieku.

Tranzycje niczym niemieckie i japońskie eksperymenty z lat 40. XX wieku? Znany kanadyjski psycholog sprzeciwiający się skrajnie lewicowej ideologii Woke, dr Jordan Peterson, oskarżył rząd kanadyjskiego komunisty Justina Trudeau o przyzwolenie na „najgorszy skandal medyczny w historii”. Chodzi oczywiście o promowanie ideologii transpłciowej poprzez przyzwolenia na stosowanie blokerów dojrzewania u dzieci cierpiących na dezorientację płciową.

„Widzisz to, sukinsynu? @JustinTrudeau” – napisał Peterson na X. „Nadszedł czas, aby kłamcy i rzeźnicy zostali nie tylko powstrzymani, ale także postawieni przed sądem. Nie ma absolutnie żadnego usprawiedliwienia dla tego, co zostało zrobione na froncie „trans”. Uważam, że jest to najgorszy skandal medyczny w historii. W tej samej kategorii, co „eksperymenty” medyczne prowadzone przez Japończyków i nazistów w latach 30. i 40. XX wieku” – dodał.

Peterson odniósł się też do oświadczenia brytyjskiej Narodowej Służby Zdrowia (NHS) z 29 maja, która zakazała przepisywania środków blokujących dojrzewanie dzieciom i młodym ludziom poniżej 18. roku życia w Anglii, Walii i Szkocji. Brytyjski zakaz będzie obowiązywał do 3 września 2024 roku i będzie miał zastosowanie do recept wypisywanych przez brytyjskich prywatnych lekarzy przepisujących leki oraz lekarzy przepisujących leki zarejestrowanych w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) lub Szwajcarii.

Tymczasem w Kanadzie opieka zdrowotna wprawdzie podlega władzom prowincji, ale to rząd federalny reguluje, które leki mogą, a które nie mogą być dopuszczone do sprzedaży w tym kraju. Niektóre prowincje, takie jak np. Alberta, podjęły działania mające na celu zakazanie stosowania blokerów dojrzewania płciowego, a także na zawsze zmieniających ciało u nieletnich.

31 stycznia premier Alberty Danielle Smith, która zauwazyłą katastrofalne skutki zgody na “tranzycje” ogłosiła, że jest przeciwna kastrowaniu dzieci, a także wszelkim innym formom lewicowej ideologii transpłciowej. Forsowane przez jej gabinet przepisy obejmą zakaz wykonywania mastektomii, rekonstrukcji piersi, a także plastyki pochwy i falloplastyki u dzieci do 17. roku życia. Blokery dojrzewania i hormony płciowe również mają zostać ograniczone do osób w wieku powyzej 16 lat i to tylko za zgodą rodziców.

W tym samym czasie rząd Trudeau dokłada wszelkich starań, aby promować transpłciowość, co widać choćby w federalnym „Planie działania 2SLGBTQI+”, który ma zapewnić 100 milionów dolarów w ciągu pięciu lat na inicjatywy sodomickie i transpłciowe. Ponadto rząd Trudeau, za pośrednictwem ustawy C-4, zakazał rodzicom, lekarzom i kapłanom w pomaganiu dzieciom w uznaniu swojego ciała i płci danych im przez Boga.

Ustawa zakazuje tak zwanej „terapii konwersyjnej” i nakłada kary do pięciu lat więzienia każdemu, kto pomaga dzieciom lub innym osobom w związku z dezorientacją płciową lub niechcianym pociągiem do osób tej samej płci. W Kanadzie nielegalne jest, aby ktokolwiek podejmował próby zmiany orientacji osoby z homoseksualnej na heteroseksualną, nawet jeśli jest to osoba dorosła, która dobrowolnie szuka pomocy.

Niedawne badania dostarczają jednoznacznych dowodów na to, że u osób poddawanych tak zwanej “operacji zmiany płci” ryzyko samobójstwa jest aż 12krotnie wyższe niż w przypadku normalnych ludzi.

Jeśli zaś chodzi o blokery dojrzewania, które były dotychczas stosowane do chemicznej kastracji przestępców seksualnych, badania wykazały, że mają one wpływ na gęstość kości u dzieci. Rodzą ryzyko osteoporozy, złamań i innych poważnych obrażeń. Niosą za sobą także wiele innych skutków ubocznych, takich jak zaburzenia emocjonalne, guzy mózgu, paraliż, zaburzenia czynności nerek, nagłą śmierć sercową i udary.

NASZ KOMENTARZ: Za niszczenie życia tysięcy dzieci i dorosłych, zbrodniarzom takim jak Justin Trudeau bez wątpienia należy się nowa Norymberga.

Polecamy również: Gigantyczna akcja ratowania ukraińskiego smartfona

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!