Wiadomości

Tiger Woods miał wypadek. Jego samochód wypadł z drogi

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Tiger Woods został przewieziony do szpitala z rozległymi obrażeniami. Golfista we wtorek miał wypadek. Jego samochód wypadł z drogi. Służby musiały użyć specjalnych szczęk, by wydostać sportowca z jego wnętrza. Agent Woodsa informuje o odniesionych licznych urazach nóg – czytamy na portalu TVP Info.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7 rano czasu lokalnego (ok. 16 w Polsce). Auto prowadzone przez Woodsa – jedyne uczestniczące w wypadku – było dość poważnie zniszczone, a ratownicy musieli rozciąć karoserię, aby wyciągnąć poszkodowanego. W samochodzie nie było innych osób.

„Tiger Woods miał dziś rano wypadek samochodowy w Kalifornii, gdzie doznał wielu urazów nogi. Obecnie jest w trakcie operacji. Dziękujemy za uszanowanie prywatności i wsparcie” – przekazał agent Woodsa Daniel Rapaport, w oświadczeniu złożonym Golf Digest.

Woods jest triumfatorem 15 turniejów wielkoszlemowych, co daje mu drugie miejsce w klasyfikacji wszech czasów. Lepszy od niego pod tym względem był tylko Jack Nicklaus – 18.

/TVP Info/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!