Polska Wiadomości

Stanisław Michalkiewicz opuścił szpital i obecnie przechodzi rekonwalescencję

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
Jak podaje portal nczas.com na profilu Stanisława Michalkiewicza w mediach społecznościowych w ciągu ostatnich dni pojawiła się krótka seria komunikatów dotyczących stanu zdrowia publicysty. Przypomnijmy, że trafił on do jednego z warszawskich szpitali z powodu bezobjawowego zakażenia koronawirusem. Michalkiewicz wyszedł już ze szpitala.

„Uprzejmie informujemy, że pan Stanisław Michalkiewicz opuścił już placówkę medyczną i udał się do domu, gdzie kontynuuje rekonwalescencję po przebytym zakażeniu koronawirusem. Stan zdrowotny p. Stanisława jest poprawny, czuje się dobrze i prawdopodobnie jutro, tj. 30 grudnia rozpocznie powrót do swych zajęć zawodowych” – poinformowano w ostatnim komunikacie.

Stało się to zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. „Komunikat nr 2 o stanie zdrowia p. Stanisława 😁
Zgodnie z dzisiejszymi zapowiedziami lekarzy, jutro, tj. 29 grudnia, p. Stanisław opuści przybytek medyczny i będzie kontynuował terapię w domu” – informowano wcześniej.

Po raz pierwszy o tym, że Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala z powodu bezobjawowego zakażenia koronawirusem poinformowano 26 grudnia.

Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala

Dużo zdrowia!

Źródło: nczas.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!