Polska Wiadomości

Stanisław Michalkiewicz trafił do szpitala

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak informuje portal medianarodwoe.com, nasz współpracownik – Stanisław Michalkiewicz – polski prawnik, nauczyciel akademicki, eseista, publicysta, polityk i pisarz, trafił do warszawskiego szpitala z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19.

“Najpierw myślałem, że to proste, poczciwe przeziębienie, ale okazało się, że nie. Podobnie było z pewnym marynarzem, o czym śpiewamy z popularnej piosence biesiadnej: “Pijanego szypra kutra raz dręczyła myśl okrutna; facet myślał, że ma trypra, a to była zwykła kiła!” Tak było i ze mną. Kiedy nie pomogła trzecia dawka Ferwexu, w dzień wigilijny zacząłem nabierać wątpliwości i żeby je rozwiać – zrobiłem sobie test. Okazało się, że koronawirusy unoszą się wokół mnie jak chrabąszcze, więc nie chcąc narażać domowników, natychmiast opuściłem dom “tak jak stałem” i zgłosiłem się, gdzie trzeba. W rezultacie wylądowałem na oddziale zakaźnym Szpitala Południowego w Warszawie, gdzie od razu zaczęło mi się polepszać. To tak samo, jak w poczekalni u dentysty; zęby, jak ręką odjął, przestają boleć i człowiek zastanawia się, co tu jeszcze robi i na co właściwie czeka” – napisał red. Michalkiewicz w swoim felietonie opublikowanym na portalu prawy.pl.

Pan Stanisław czuje się już dobrze. Za kilka dni prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala – poinformował Jarosław Kornaś, wydawca książek Michalkiewicza.

Autor: Sebastian Tomczak

Życzymy zdrowia!

Źródło: medianarodowe.com

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!