Wiadomości

Siostrzeniec premiera założył zbiórkę. „Nie mogę sobie pozwolić na pracę”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Kochani, głupio mi o to prosić, ale niestety muszę. Jestem licealistą z Wrocławia i w tym roku mam maturę. Niestety nie mogę sobie pozwolić na pracę aktualnie, gdyż mam do zrobienia lekcje i mocno angażuje się w aktywizm – pisze na Facebooku siostrzeniec premiera Franek Broda.

Siostrzeniec szefa polskiego rządu Mateusza Morawieckiego zwrócił się do internautów z nietypową prośbą – podał dziś dziennik „Super Express”. Chodzi o 18-letniego Franka Brodę, który jest aktywistą LGBT+.

Broda postanowił więc założyć zbiórkę na stronie zrzutka.pl. Siostrzeniec premiera wytłumaczył, na co przeznaczy 600 zł, które ustawił jako cel.

„Kochani, głupio mi o to prosić, ale niestety muszę. Jestem licealistą z Wrocławia i w tym roku mam maturę. Niestety nie mogę sobie pozwolić na pracę aktualnie, gdyż mam do zrobienia lekcje i mocno angażuje się w aktywizm. Sytuacja wygląda tak, że praktycznie ciągle muszę jeździć Wrocław – Warszawa a koszt przejazdu to od 35 zł do 50 zł w jedną stronę. Będę mocno zobowiązany, gdyby ktoś zechciał mnie wesprzeć w aktywiźmie i pozwolić mi na dalsze działanie! Z góry dziękuję” – napisał na Facebooku.

/tysol.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!