Polska Wiadomości

Rzecznik Praw Pacjenta chce seksualizować polskie dzieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Bartłomiej Chmielowiec – Rzecznik Praw Pacjenta, zwrócił się z apelem do minister Edukacji Narodowej Barbary Nowackiej o rozważenie włączenia do programu nauczania nowego przedmiotu o nazwie “Wiedza o Zdrowiu”, wzorowanego na przedmiocie “Wiedza o Społeczeństwie”. Kryje się w tym lewacki haczyk.

Rzecznik Praw Pacjenta chce seksualizować dzieci w wieku szkolnym. W jego piśmie czytamy:

Aby skutecznie promować zdrowe nawyki wśród obywateli, konieczne jest opracowanie narzędzia umożliwiającego przekazanie usystematyzowanej wiedzy. Taka inicjatywa przyniesie rezultaty w postaci poprawy jakości życia oraz leczenia przyszłych pokoleń pacjentów. Kluczowe jest też byśmy zaczynali jak najwcześniej, dostosowując przekazywaną wiedzę do odbiorców. – podkreśla Bartłomiej Chmielowiec.

W przesłanym piśmie, Rzecznik wyjaśnił, że wprowadzenie przedmiotu edukacji zdrowotnej do szkół umożliwi uczniom zdobycie umiejętności niezbędnych do podejmowania właściwych decyzji związanych m.in. ze zdrowiem, prawidłowym odżywianiem się, prawami i obowiązkami pacjenta, zrozumieniem znaczenia działań profilaktycznych oraz oceną skuteczności szczepień ochronnych.

Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie inny fragment tekstu Rzecznika Praw Pacjenta, w którym czytamy:

Edukacja zdrowotna pozwoli także na poruszenie kwestii takich jak seksualność, profilaktyka związana ze zdrowiem psychicznym, szacunek dla osób LGBT i ich seksualności. Kształcenie kompetencji zdrowotnych, właściwych postaw u dzieci i młodzieży oraz szacunku dla innych osób przyczyni się do lepszego zarządzania własnym zdrowiem, unikania ryzykownych zachowań w przyszłości i wytworzenia otwartej, pełnej szacunku postawy wobec innych.

Rzecznik przekazał również Pani Ministrze już opracowane scenariusze lekcji edukacyjnych oraz informator z zakresu praw pacjenta dla klas 1-3 szkół podstawowych, wraz z plakatem zawierającym opracowane prawa dziecka-pacjenta. Materiały zostały przygotowane wspólnie z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

NASZ KOMENTARZ: Skrajna lewica jak zwykle wprowadza szatańskie pomysły pod płaszczykiem dbałości o społeczeństwo. Tym razem chodzi o seksualizację i sodomizację polskich dzieci, pod przykrywką dbania o ich zdrowie. Nie można na to pozwolić!

Polecamy również: Bodnar przywraca stanowisko sędziemu z czasów PRL

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!