Polska Wiadomości

Przestępca z OMZRiK znowu donosi. Tym razem za wywiada z Grzegorzem Braunem

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Monika Jaruzelska zaprosiła na wywiad Grzegorza Brauna. W trakcie rozmowy gość wyjaśnił, dlaczego potraktował chanukowe świece gaśnicą. Wywiadem zainteresowała się znana z walki przeciwko Polakom i katolikom, lewicowa jaczejka – tzw. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Przestępca z OMZRiK znowu donosi na Polaków. Tym razem skazany na dwa lata więzienia uciekinier Rafał Gaweł, ukrywający się przed polskim wymiarem sprawiedliwości w Norwegii, zapowiedział złożenie donosu na Grzegorza Brauna i Monikę Jaruzelską.

Przypomnijmy: dwa tygodnie temu na sejmowym korytarzu doszło do wydarzenia, które odbiło się szerokim echem na całym świecie. Poseł Grzegorz Braun, oburzony odprawianiem w sejmie rytuałów przez przedstawicieli nielegalnej w Polsce sekty kabalistycznej Chabad-Lubawicz, chwycił za gaśnicę i zgasił chanukiję.

Za swój czyn Braun został wykluczony z odbywającego się tego dnia posiedzenia sejmu. Odebrano mu też połowę uposażenia na trzy miesiące i całość diety poselskiej na pół roku. Po tym zajściu wielu szabesgojów udających Polaków, odcięło się od Brauna, ale Monika Jaruzelska postanowiła zaprosić go na wywiad i poznać jego punkt widzenia.

W rozmowie z córką dyktatora PRL Wojciecha Jaruzelskiego Braun tłumaczył, że nie może być przyzwolenia na świętowanie Chanuki w polskim Sejmie, jeśli rzeczywiście jest polski.

-Nie godzi się brać udziału w rytuałach obcych kultur (…). Pytanie, jakie z tego wnioski zostaną wyciągnięte przez szeroką, patriotyczną publiczność, kiedy staje się tak oczywiste, że to jest zjednoczony front chanukowy kontra my, normalni Polacy, którzy – uwaga – chcą, żeby realizowany był bardzo prosty program (…), “żeby Polska była polska” – mówił poseł Konfederacji.

Wywiad wywołał skrajne reakcje. Zainteresował się nim m.in. poszukiwany przez policję przestępca Rafał Gaweł, zatrudniony jako szef norweskiej filii tzw. Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, kierowanego przez lewicowego aktywistę, Konrada Dulkowskiego.

Oświadczamy, że złożyliśmy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Grzegorza Brauna, który znieważał Żydów oraz przez blogerkę Monikę Jaruzelską, która te treści rozpowszechniała. Monika Jaruzelska zaprosiła do swojego domu skrajnie prawicowego i prorosyjskiego polityka Konfederacji, Grzegorza Brauna, gdzie przeprowadziła z nim rozmowę, w trakcie której znieważał osoby pochodzenia żydowskiego, pochwalał czyny zabronione, groził Żydom – poinformowano w poście OMZRiK na Facebooku.

Zdaniem Dulkowskiego i Gawła, dziennikarka pomaga Braunowi “rozpowszechniać nienawistne treści”.

Jaruzelska opublikowała nagrane treści w celu propagowania i rozpowszechnia wypowiedzi mimo tego, że miały one charakter przestępczy i nienawistny. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa trafiło do Prokuratury Okręgowej w Warszawie  czytamy.

Na groźbę złożenia donosu przez organizację Dulkowskiego i Gawła, zareagowała sama Jaruzelska: “Polak świętuje, kapuś kapuje” – napisała.

NASZ KOMENTARZ: Skoro Rafał Gaweł jest tak bardzo wyczulony na przestrzeganie prawa, po raz kolejny wzywamy go do powrotu do Polski, w celu odbycia prawomocnie zapadłego w jego sprawie wyroku więzienia.

Polecamy również: Izrael wykorzystuje wojnę do likwidacji meczetu Al-Aksa

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!