Polska Wiadomości

Promocja sodomitów w TVPO

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

-6 stycznia skończyła się homofobia w Pytaniu na Śniadanie – oświadczył podniecony sodomita, rozwijając ze swoim „mężem” i dwiema lesbijkami tęczową flagę ruchu dewiacyjnego. Program TVPO wyemitowano w uroczystość Objawienia Pańskiego.

Ruszyła promocja sodomitów w TVPO. W sobotę rano w programie „Pytanie na śniadanie” na antenie TVPO2 rozmawiano m.in. o tym, „jaka jest recepta na długoletni i szczęśliwy związek”. W zapowiedzi programu na Facebooku zaznaczono, że chodzi o „podwójne zaręczyny u Karoliny i Agnieszki” oraz „wymarzony ślub Kuby i Dawida”.

Okazało się, że do programu, prowadzonego przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, czyli osób które same mają problemy z pożyciem prywatnym, zaproszono dwie pary sodomskie. W trakcie audycji zachwalano związki jednopłciowe, a jeden z sodomitów wyciągnął flagę w tęczowych barwach ruchu dewiacyjnego i rozwinął ją wraz z pozostałymi gośćmi studia.

-Chcieliśmy tutaj trochę pomachać sobie tą tęczową flagą i ogłosić, że 6 stycznia skończyła się homofobia w Pytaniu na Śniadanie i bardzo się z tego cieszymy – oświadczył mężczyzna. Wcześniej mówił, że przez ostatnie osiem lat ta symbolika była w TVPiS „wymazywana”, ale zaznaczył, że nie dotyczy to Kurzajewskiego i Cichopek.

Należy zaznaczyć, że 6 stycznia Kościół obchodzi uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną też Świętem Trzech Króli, jedną z najważniejszych w Kościele katolickim. TVP, obecnie zarządzana przez kierownictwo przychylne nowej, centrolewicowej władzy i neomarksistowskiej ideologii gender, właśnie poranek tego święta wybrała na promocję związków jednopłciowych i ogłoszenie „końca homofobii”.

Para dewiantów zamieściła krótkie nagranie z opisywanym fragmentem programu na swoim profilu na platformie X, z komentarzem: „Historia dzieje się na naszych oczach – wreszcie nikt nie straci pracy za pokazanie tęczy na ekranie w TVP!”.

Program został oczywiście pozytywnie skomentowany przez środowiska lewicowo-liberalne oraz osoby publiczne, przyznające się do bycia sodomitami. Wśród nich jest m.in. były rzecznik MSZ w rządzie PiS, słynny “sługa narodu ukraińskiego”, Łukasz Jasina.

Opisywana sytuacja wyraźnie wskazuje kierunek zmian, wprowadzanych w TVP po wymianie jej kierownictwa.

NASZ KOMENTARZ: TVPiS zmienił się w TVPO(lin) szybciej niż sądziliśmy. Machina degeneracji polskiego społeczeństwa ruszyła zatem pełną parą.

Polecamy również: Niemcy zaleją Polskę nachodźcami w ramach “mechanizmu wyrównawczego”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!