Polska Wiadomości

Posłanka Lewicy nazwała Roberta Bąkiewicza faszystą. Sprawa ma trafić do sądu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!
W poniedziałkowej “Debacie Dnia” na antenie Polsat News gościem Agnieszki Gozdyry była m.in posłanka Lewicy Beata Maciejewska. Parlamentarzystka w obraźliwych słowach wyraziła się nt. prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Roberta Bąkiewicza, określając go “faszystą”. Narodowiec odniósł się do tych słów w mediach społecznościowych; wszystko wskazuje na to, że sprawa trafi do sądu.

Wychodzenie z Unii Europejskiej jest pełzające i oczywiście, że na każdym kroku PiS próbuje to zrobić różnymi sposobami. Dziś możemy siedzieć w studio i mówić, że to nie jest prawda, ale jest tak wiele gestów, działań i słów, które padają ze strony najważniejszych polityków tzw. Zjednoczonej Prawicy, o okupacji brukselskiej, o tym, że żadne mocarstwo nie będzie nam niczego dyktowało

– mówiła Maciejewska. Skomentowała także przebieg niedzielnych manifestacji i działalność Roberta Bąkiewicza ze Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

 

Musimy jasno powiedzieć, co się wydarzyło. Faszysta Bąkiewicz, bo tak trzeba go nazywać, który dostaje od państwa miliony na swoją działalność, zagłusza Bohaterkę Narodową. Co to za normy? Gdzie my jesteśmy?

– pytała retorycznie posłanka, czym pochwaliła się na Twitterze. Do jej słów odniósł się sam Robert Bąkiewicz, który zapowiedział przekazanie sprawy do sądu.

 

Pani poseł @B_Maciejewska, za wczorajsze publiczne znieważanie spotykamy się w sądzie. Słono Pani zapłaci za naruszenie dóbr osobistych. Do zobaczenia!

ad

– napisał Robert Bąkiewicz.

 

Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!