Wiadomości

Policjanci po pościgu zatrzymali Gruzina, który ukradł paliwo i nie zatrzymał się do kontroli

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ręce policjantów trafił 29-letni obywatel Gruzji, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym, a później nie zatrzymał się do kontroli. Dodatkowo jak ustalili policjanci wcześniej ukradł paliwo na dwóch stacjach paliw. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

W nocy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego radomskiej komendy kontrolowali prędkość na ulicy Warszawskiej. Zwrócili uwagę na pojazd marki Audi, którego kierujący poruszał się z prędkością 130 km/h, w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Policjanci wydali sygnały do zatrzymania samochodu do kontroli, jednak kierujący zignorował polecenia funkcjonariuszy. Nie zatrzymał się i zaczął uciekać. Po pościgu został zatrzymany. Za kierownicą auta siedział 29-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 29-latek przed zatrzymaniem ukradł paliwo na dwóch stacjach, tankując i nie płacąc za nie. Mężczyzna odpowie teraz za kradzież i niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Za przestępstwa te grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/Policja Mazowiecka/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!