Świat Wiadomości Żydzi

PILNE! Wyspa pedofilów Epsteina to operacja Mosadu kryptonim “pułapka miodowa”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Nowo ujawnione dokumenty sądowe potwierdzają podejrzenia, że wiele wpływowych osobistości, w tym znani politycy, miało powiązania ze notorycznym przestępcą seksualnym Jefferym Epsteinem. Co więcej, jak podają media, dokumenty te budzą podejrzenia co do powiązań Epsteina z izraelskim wywiadem Mosad. Sprawa przypomina nieco polską “aferę podkarpacką” – operację służb ukraińskich.

Wyspa pedofilów Epsteina to operacja Mosadu. 900-stronicowy raport sądowy w sprawie Jeffreya Epsteina ujawnił kilka interesujących wydarzeń, w tym szczegóły łączące tego przestępcę seksualnego i jego współpracowników z żydowskimi służbami.

Dokumenty sądowe ujawnione przez amerykański sąd w Nowym Jorku wzbudziły podejrzenia co do pedofilskich powiązań z Mosadem. Według strony internetowej Global Village odkrycie to jest zgodne z twierdzeniami byłego żydowskiego szpiega Ariego Bena Menashe, który w swojej mającej się wkrótce ukazać książce argumentuje, że Epstein był izraelskim agentem, a wyspa pedofilów to operacja wywiadu.

Jak podaje witryna, w książce Menashe wspomina o Ghislaine Maxwellu, łącząc ją z Mossadem. Ben Menashe utrzymuje, że Mosad zorganizował operację o kryptonimie „pułapka miodowa”. Polegała ona na dostarczaniu wpływowym politykom dzieci obojga płci w celach seksualnych, a następnie nagrywaniu  scen łóżkowych i wykorzystywaniu tych faktów do szantażowania ich w celu realizacji interesów nazistowskiego reżimu ze stolicą w Tel-Awiwie.

Autor w szczególności ujawnił, że Epstein został przedstawiony Mosadowi przez ojca Maxwell, Robota Maxwella, który również pracował jako izraelski agent.

Daily Mail podał szczegóły, podkreślając, że odtajniony właśnie dokument sąsowy „wzbudził ponownie podejrzenia” co do powiązań Epsteina z Mosadem. „Przyjaciółka Maxwellów, Laura Goldman, oświadczyła dalej, że wierzy nie tylko, że Robert Maxwell był szpiegiem Mossadu, ale że Ghislaine kontynuowała jego pracę”podaje serwis.

Sprawa Epsteina odbiła się szerokim echem w ostatnich latach pomimo samobójstwa notorycznego przestępcy seksualnego w nowojorskim Metropolitan Correction Center w 2019 roku. Epstein odebrał sobie życie, oczekując na proces pod zarzutem handlu dziećmi w celach seksualnych. Z kolei Maxwell odsiaduje 20 lat więzienia za współudział  w wykorzystywaniu seksualnym nieletnich.

W czerwcu 2022 roku kobieta została skazana na karę więzienia za liczne zarzuty, w tym „jej udział w planie mającym na celu wykorzystywanie seksualne i molestowanie wielu nieletnich dziewcząt z Jeffreyem Epsteinem przez ponad dekadę”. Chociaż stanowczo zaprzeczała, jakoby miała związek z pedofilem, w wielu raportach z ostatnich miesięcy ujawniono szczegóły sugerujące, że Maxwella i Epsteina łączyło „romantyczne powiązanie”.

Wiadomo, że przestępca seksualny miał powiązania z wieloma koneksjami z amerykańskiej sfery społecznej i celebrytami, w tym z Kevinem Spaceyem i Chrisem Tuckerem. Wiadomo również, że Epstein konsultował się z dyrektorem generalnym Tesli, Elonem Muskiem.

NASZ KOMENTARZ: Stare przysłowie mówi: wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Jak widać, w kwestii najbardziej odrażających zbrodni jaką bez wątpienia jest też wyspa pedofilów, wszystkie drogi prowadzą do pewnej nacji. Kto wie, może gdyby na poważnie zająć się “aferą podkarpacką”, a nie tylko udawać, że nic się nie stało, również znalazłyby się (((ich))) ślady?

Na zdjęciu poglądowym: Jeffrey Epstein i Ghislaine Maxwell.

Polecamy również: Kalifornia: Żydowski protest przeciwko nazistom z Izraela

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!