Polska Wiadomości

Pijany Ukrainiec obsikał szpitalną kartotekę pacjentów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Do bulwersujących scen doszło w środę, 27 marca, w szpitalu w Zielonej Górze. Pijany i agresywny “uchodźca” z Ukrainy nasikał na dokumentację pacjentów, niszcząc dane kilkuset osób. Po przyjeździe policji wydmuchał cztery promile alkoholu i trafił do izby wytrzeźwień.

Pijany Ukrainiec obsikał szpitalną kartotekę pacjentów. Wszystko wydarzyło się w środę przed południem. –Patrol policji został wezwany na Szpitalny Oddział ratunkowy do interwenci związanej z agresywnym mężczyzną – powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Policjanci szybko dojechali na SOR. Tam szalał pijany, jak się okazało Ukrainiec. Agresywny “uchodźca wojenny” w wieku poborowym nasikał na dokumentacje pacjentów niszcząc dane kilkuset osób.

– Agresywny mężczyzna został obezwładniony – przekazał podinsp. Stanisławska. “Uchodźca” był kompletnie pijany. Wydmuchał aż cztery promile alkoholu. Ze szpitala został odwieziony prosto do izby wytrzeźwień. Wkrótce stanie przed sądem. Policjanci przygotowali wniosek o jego ukaranie przez sąd.

NASZ KOMENTARZ: Zapewniamy, że coraz częściej pojawiające się, ostre incydenty z Ukraińcami w roli głównej to tylko przedsmak tego, co nas czeka. Do prawdziwej eskalacji agresji dojdzie, gdy ich (propagandowo) niepokonana armia, przegra wojnę z Putinem. Wówczas do Polski, śladem swoich rodzin zjadą byli żołnierze, którym wojna zniszczyła psychikę. Do traumy okopowej dojdzie jeszcze gorycz porażki i chęć zrzucenia za nią winy na Polaków. Ktoś powie, że to czarnowidztwo, ale niestety, naprawdę spodziewamy się zamachów, zbrodni i rozbojów na masową skalę.

Polecamy również: Ukrainka ukradła milion hrywien, organizując fałszywe zbiórki w sieci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!