Pastor został aresztowany
Świat Wiadomości

Pastor protestował przeciwko LGBT, został aresztowany.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Pastor protestował przeciwko LGBT, został aresztowany.

Protestancki pastor z Kanady – Derek Reimer – jakiś czas temu został aresztowany. Powodem aresztowania był sprzeciw pastora wobec organizowanych w publicznych obiektach spotkań środowisk transwestytów z dziećmi. Niedługo po opuszczeniu aresztu, został ponownie (15 marca) zatrzymany. Służby oświadczają, że Derek Reimer naruszył warunki zwolnienia za kaucją, oraz wprowadzone niedawno  samorządowe prawo, które zabrania protestów przed budynkami znajdującymi się w posiadaniu miasta.

Jak możemy przeczytać na portalu PCh24:

„(…) Pastor Derek Reimer został dziś siłą aresztowany przez funkcjonariuszy policji w Calgary, po tym, jak prawdopodobnie złamał warunki zwolnienia za kaucją, protestując przeciwko nowemu prawu, które zabrania manifestacji przeciwko (…) wydarzeniom LGBTQ w budynkach publicznych”,

Pierwsze aresztowanie pastora nastąpiło po proteście wobec spotkania przedstawicieli ideologii LGBT w publicznej bibliotece, z dziećmi. Ze względu na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia, Derek Reimer skorzystał ze zwolnienia za kaucją. Warunki zwolnienia zakładały, że pastor nie mógł zbliżać się do do miejsc spotkań dewiantów z dziećmi, na mniej niż 500 metrów, a także zaprzestać protestów, aktywności medialnej, oraz wchodzenia w interakcję ze zboczeńcami.

Po opuszczeniu aresztu, pastor oświadczył, że nie zamierza podporządkować się tym totalitarnym zasadom i wciąż będzie protestować przeciwko złu, którym jest deprawacja młodzieży przez aktywistów LGBT.

Pastor nie pozostał dłużny swoim słowom i po opuszczeniu aresztu pojawił się na proteście wobec wspomnianej już regulacji, która zabrania protestów w bezpośredniej bliskości, lub we wnętrzu miejskich budynków. Protestujący – zgodnie z tą regulacją – muszą zachować odstęp co najmniej 100 metrów od budynków miejskich. Ten skandaliczny akt prawny, jest pokłosiem protestu, który odbył się w związku z gorszącym spotkaniem. W bibliotece miejskiej Drag Queen indoktrynował  i demoralizował młodzież.

Chwile po przejeździe pastora na miejsce środowego protestu podszedł do niego policjant, który oświadczył, że ten złamał warunki zwolnienia, po czym go aresztował.

Pastor ma postawione zarzuty szerzenia tzw. mowy nienawiści. Posiedzenie w jego sprawie zaplanowane jest na 22 marca br.

Ot, totalitaryzm w nowym wydaniu.

Źródło: PCH24

Czytaj również:

Marcin Warchoł: Aktywiści LGBT znów prześladują chrześcijan

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!