Wiadomości

„Krystek” zatrzymany przez policję. „Łowca nastolatek” został namierzony przed MOPS-em

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Krystian W., pseudonim „Krystek”, znany w Trójmieście jako „łowcą nastolatek”, został zatrzymany przez policję koło Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie.

Portal trojmiasto.pl, powołując się na nieoficjalne źródła, poinformował o zatrzymaniu Krystiana W. ps. „Krystek”. 46-letni mężczyzna, znany jako „łowcą nastolatek”, miał zostać zatrzymany w czwartek 16 marca koło Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wejherowie. Jak podał portal trojmiasto.pl, oskarżany o liczne gwałty mężczyzna korzystał w ostatnim czasie z usług tej placówki.

Sąd Okręgowy w Gdańsku na początku tego miesiąca utrzymał w mocy wyrok skazujący Krystiana W., wydany przez Sąd Rejonowy w Wejherowie. Chodzi o jeden z pobocznych procesów trójmiejskiej afery pedofilskiej. Ten konkretny dotyczy tzw. elektronicznej korupcji seksualnej małoletnich.

Portal trojmiasto.pl przypomina, że wejherowski sąd skazał za to Krystka już w 2021 roku na 2,5 roku więzienia. Przestępca wyszedł jednak na wolność w listopadzie 2021 roku, bo sąd przestał przedłużać mu areszt tymczasowy. Wszystko przez to, że nie uprawomocnił się kolejny wyrok, przez wzgląd na chorobę sędziego. Dzielnicowi zatrzymali “Krystka” mężczyznę w rejonie ul. Kusocińskiego w Wejherowie. Był on poszukiwany do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności.

Czytaj też:

Łowca nastolatek skazany. „Krystek” wróci do więzienia

/trojmiasto.pl, wprost.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!