Europa Wiadomości

Parlament Europejski finalizuje Pakt Migracyjny

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Komisja w Parlamencie Europejskim przyjęła właśnie Pakt Migracyjny. Partie: Koalicja Obywatelska, PSL, Lewica i Hołownia2050 poparły przymusowe przyjęcie migrantów do Polski lub zapłatę przez Polaków 20 tys. euro za każdego migranta. „Polskę czeka katastrofa” – przekazał na platformie X europoseł PiS Patryk Jaki.

Parlament Europejski finalizuje Pakt Migracyjny. Dokładnie za 2 lata miliony migrantów zaczną być rozdzielane do wszystkich państw, w tym do Polski. Według paktu można będzie zapłacić za każdego migranta 20 tys. euro, ale jeżeli Komisja stwierdzi, że jest sytuacja kryzysowa, to wtedy nie będzie można zapłacić, lecz trzeba będzie przyjąć.

Ylva Johansson, unijna komisarz spraw wewnętrznych powiedziała, że chciałaby przyjmować i rozdzielać do państw około 4,5 miliona migrantów rocznie – dodaje poseł Patryk Jaki.

Jak podkreślił, „nie zdajemy sobie sprawy z tego, co ta decyzja będzie oznaczała dla naszego kraju”. Za przymusowym przyjęciem migrantów opowiedziała się partia KO, PSL, Lewica i Hołownia2050.

Przypomnijmy, że przy okazji ostatnich wyborów, organizowano także ogólnokrajowe referendum. Jednym z pytań było to o przyjmowanie nielegalnych imigrantów w ramach mechanizmu przymusowej relokacji, narzuconej Polsce przez Eurokołchoz. Antypolski obóz lewicowo-liberalny z Tuskiem, Czarzastym i Hołownią na czele, wzywał wówczas do bojkotu. Ludzie ci doskonale wiedzieli, że w przypadku uzyskanie frekwencji, nie będą mogli spełnić życzeń Berlina co do przyjmowania do Polski murzyńskich i arabskich nachodźców.

NASZ KOMENTARZ: Teraz, gdy jawni antypolacy (tzw. “europejczycy”) przejęli władzę, już nic nie stoi im na przeszkodzie. Wkrótce w Polsce zaroi się od “lekarzy” (głównie ginekologów-amatorów) i “inżynierów” (głównie od produkcji broni białej i pasów szahida). Sceny znane dotychczas z Europy Zachodniej, zobaczymy także na polskich ulicach.

Polecamy również: Nowacka chce wykreślić z podstawy programowej ludobójstwo wołyńskie

 

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!