Świat Wiadomości

Para sodomitów doprowadziła dziecko do śmierci

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W San Diego kilkumiesięczna dziewczynka zmarła w wyniku pozostawienia na wiele godzin w nagrzanym samochodzie. Zaledwie dwa miesiące wcześniej stała się ofiarą procederu adopcji przez lokalnych zboczeńców.

Para sodomitów doprowadziła dziecko do śmierci. Maleńka dziewczynka zmarła po tym, jak pozostawiono ją na tylnym siedzeniu nagrzanego samochodu. Dianę znaleziono nieprzytomną w SUV-ie przed domem jej rodziców w Santee w San Diego 13 czerwca około godziny 12:20. Pozostawała w pojeździe przez kilka godzin przy temperaturze 63°C. Odnalazł ją jedenz sodomitów i zadzwonił pod numer 911. Dziewczynka została przewieziona do szpitala, ale nie przeżyła.

Detektywi z biura szeryfa hrabstwa San Diego badają, w jaki sposób Diana została zapomniana i kto ją zostawił w samochodzie.

Dziecko zostało adoptowane przez sodomitów Romer ai Jaysona De Los Santos 11 kwietnia br. w Arizonie. “Nasze serca i dom są otwarte, aby zapewnić więcej miłości kolejnemu niesamowitemu dziecku” – napisali wówczas zboczeńcy na swoim profilu. „Chcemy, aby nasze dzieci dorastały pełne wspomnień związanych z zabawą na plaży, budowaniem zamków z piasku, zawieraniem przyjaźni, jazdą na rowerze do parku, wycieczkami na Hawaje i nauką wychowywania przybranych kociąt” – dodali.

Profil na portalu adopcyjnym szczegółowo opisywał ich życie i obiecywał „wychować zdrowych, odpowiedzialnych i, co najważniejsze, życzliwych ludzi”. Para, która sama okazał się niezbyt odpowiedzialna, mieszka w domu z trzema sypialniami, gdzie są też koty, psy, kurczaki, ryby i papugi.

Romer i Jayson obiecali biologicznym rodzicom dziewczynki, że będą mogli odwiedzić ją i obejrzeć dowolną liczbę jej zdjęć. „Wierzymy, że nie tylko adoptujemy dziecko, ale także otwieramy serca na zupełnie nową rodzinę” – pisali zboczeńcy.

Temperatura wewnątrz samochodu może wzrosnąć do 40 stopni w ciągu zaledwie pół godziny w dzień, w którym panuje temperatura 30 stopni Celsjusza. W dzień o temperaturze 35 stopni w ciągu godziny temperatura osiągnie 50 stopni. W czasie gdy para dewiantów zostawiła dziewczynkę samą w samochodzie, na zewnątrz było 45 stopni. Diana została dosłownie ugotowana.

Polecamy również: Kanada wprowadza toalety “neutralne płciowo”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!