Wiadomości

Otwarcie salonów fryzjerskich najwcześniej za dwa tygodnie

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Otwarcie salonów fryzjerskich i usług kosmetycznych możliwe będzie najwcześniej za dwa tygodnie – powiedział w poniedziałek szef KPRM Michał Dworczyk.

Dworczyk pytany na antenie RMF FM, czy na długo będzie utrzymany stan przejściowy związany z odmrażaniem gospodarki, odpowiedział: “pan premier, prezentując zasady tego drugiego etapu odmrażania życia gospodarczego, wyraźnie powiedział, że kolejny etap będzie możliwy najwcześniej po 2 tygodniach, czyli po tym okresie, kiedy będziemy mogli przeprowadzić taką rzetelną ewaluację efektów teraz wprowadzanych rozluźnień”.

– Zobaczymy, jakie będą miały te decyzje wpływ na liczbę zachorowań, na dynamikę zachorowań i wtedy będziemy podejmować decyzje o kolejnym etapie zdejmowania obostrzeń, natomiast też pan premier jasno zapowiedział, że może tak być, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale że te obostrzenia powrócą – zaznaczył szef KPRM.

Na pytanie, kiedy nastąpi otwarcie salonów fryzjerskich i zakładów kosmetycznych, odparł, że “zarówno otwarcie salonów fryzjerskich, jak i usług kosmetycznych, przewidziane jest na kolejny etap.

– On możliwy jest najwcześniej za dwa tygodnie – podkreślił.

/wnp.pl/

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!