Świat Wiadomości Żydzi

Nowa zbrodnia żydowskich nazistów. Dziesiątki zabitych cywilów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dziesiątki cywilów zginęło oraz zostało rannych w nalocie na południu enklawy, dokonanym przez żydowskie wojsko. Atak ten prawdopodobnie miał na celu doprowadzić do przerwania rozpoczętych rozmów pokojowych pomiędzy Izraelem i Hamasem.

Nowa zbrodnia żydowskich nazistów. Rakiety uderzyły w namioty stojące przed szkołą w mieście Abassan, na wschód od Khan Yunis w południowej Gazie. Znajdowały się w nich wysiedlone z północnej części Strefy Gazy, palestyńskie rodziny.

Według korpusu medycznego, ponad 40 Palestyńczyków zginęło we wtorek w izraelskich nalotach na miasto Gaza na północy, Al-Bureij, Deir Al-Balah i Al-Nuseirat w środkowej Gazie oraz w Rafah i Abassan na południu. Izraelska armia nie skomentowała ofiar, ale stwierdziła, że ​​jej żołnierze “brali udział w walce z bojownikami”.

Całkowita liczba ofiar śmiertelnych wśród cywilnych Palestyńczyków podczas dziewięciomiesięcznej izraelskiej ofensywy wojskowej osiągnęła obecnie 38 243 osoby – podali w swojej najnowszej aktualizacji urzędnicy ds. zdrowia Strefy Gazy.

Nadzieje mieszkańców Strefy na zawieszenie broni odżyły po tym, jak w zeszłym tygodniu Hamas przyjął kluczową część amerykańskiej propozycji zawieszenia broni. Mediatorzy Kataru i Egiptu, wspierani przez Stany Zjednoczone, przyspieszyli swoje wysiłki, a rozmowy miały zostać wznowione w Doha dziś, tj. w środę 10 lipca br.

Wobec nowej masakry cywilów, dokonanej przez żydowskich nazistów, dalsze rozmowy mogą być problematyczne.

Polecamy również: Facebook cenzuruje prawdę o niemieckich zbrodniach na Polakach

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!