Europa Wiadomości

Niemcy się budzą? Trwa walka z tęczowymi sodomitami

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

W ostatni weekend w Niemczech skrajna lewica obchodziła święto “Christopher Street Day”. Z tego tytułu w liceum im. Alberta Schweitzera w Naumburgu pomalowano schody w tęczowe barwy ruchu sodomicko-gomoryckiego. Niemieccy patrioci postanowili na to zareagować.

Niemcy się budzą? Jak informuje portal “Bild” , doszło do “zdewastowania” tęczowych schodów. Nieznani sprawcy przemalowali je nocy w barwy państwowe II Rzeszy (czarno-biało-czarwone).
Kilka dni wcześniej uczniowie Liceum im. Alberta Schweitzera zakończyli pracę nad projektem związanym z Christopher Street Day. Poprzez pomalowanie schodów w barwy sodomickie, uczniowie chcieli pokazać, że ludziom należy się szacunek bez względu na płeć i orientację seksualną. Co więcej, uczniowie z dumą ogłosili, że jako pierwsza szkoła w powiecie dają przykład różnorodności i sprzeciwu wobec wykluczenia – pisał “Bild”.
Radość skrajnej lewicy nie trwała długo. Nieznani sprawcy przemalowali schody na kolory flagi Cesarstwa Niemieckiego. Zamiast kolorów tęczy na schodach pojawiły się kolory Reichsflagge: czarny, biały i czerwony. Zrozpaczony “Bild” napisał o szoku w szkole w Saksonii-Anhalt.
Niemieckie media twierdza, że za incydentem stoją prawicowi ekstremiści. Według nich, kolory flagi Rzeszy Niemieckiej są używane przez ekstremistów jako substytut prawnie zakazanej, hitlerowskiej  flagi ze swastyką. Tego samego zdania są również lewicowi koordynatorzy projektu.
Kolorów nie wybrano przypadkowo. Można je jednoznacznie przypisać do sceny prawicowej, a więc antydemokratycznej. Tzw. flaga cesarska jest jednym z najczęściej używanych symboli na tej scenie – napisano na profilu Partnerstwa na rzecz Demokracji w Burgenland w mediach społecznościowych. Wpis ten można przeczytać tutaj.
Niemcy
NASZ KOMENTARZ: Jak zwykle skrajna lewica wykazuje się hipokryzją. Według jej członków dewastacją schodów do szkoły (która powinna być apolityczna) nie jest pomalowanie ich w kolory antyludzkiej, tęczowej ideologii, lecz przemalowanie ich na kolory II Rzeszy. Ciekawe jest też twierdzenie lewaków, że barwy państowowe Niemiec kajzerowskich są substytutem swastyki. Lewica wszędzie widzi faszyzm i nazizm, bo lewica to stan umysłu.

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!