Felietony Kultura

„Nieba Mańka”

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

To tytuł najnowszej solowej płyty KARATA. Paweł Michalik, bo o nim mowa, to człowiek wielu formatów. W środowisku patriotycznym znany jest z koncertów na Marszu Niepodległości. Natomiast Ci, którzy interesują się sportami walki lub sami trenują, znają go z Warszawskiej Grandy na Pięści. Część z Was kojarzy Karata także z działalności w firmie Orzeł i Syrenka, gdzie Paweł (obok szerokiej działalności patriotycznej) zajmuje się m.in. wspieraniem rozwoju talentów oraz pasji dzieci i młodzieży ze środowisk, w których realizacja ich marzeń jest niemożliwa lub bardzo ograniczona z powodu występowania czynników patogennych w rodzinach, zagrożenia uzależnieniami oraz negatywnymi wpływami i przestępczością, a także ze względów materialnych.

Jak wspomniałem wyżej, Paweł obecnie czeka na wydanie kolejnej solowej płyty. Aby płyta trafiła na półki sklepowe, potrzebna jest Wasza pomoc.

Tu apel do koleżanek i kolegów w kraju i na emigracji! Apel o wykup płyty w preorderze, co pozwoli na pokrycie produkcji płyty, miks, a także nakręcenie i  wyprodukowanie teledysków. Okażmy Solidaryzm Narodowy w tym szlachetnym projekcie. Poniżej linki do stron, gdzie można nabyć płytę, oraz numer konta do wsparcia finansowego.

Z Narodowym Pozdrowieniem!
Łukasz Dyczyński

https://orzel-syrenka.pl/sklep/
https://propatriae.pl/kategoria/muzyka-patriotyczna?p=3
62 1020 1042 0000 8602 0426 6300
Paweł Michalik
W tytule: WSPARCIE

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!