Świat Wiadomości

Netflix wciąż nie chce wycofać obrażającego Jezusa serialu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Jak możemy przeczytać na portalu tysol.pl w specjalnym raporcie Netflix poinformował o usuniętych z platformy produkcjach. Jak dotąd Netflix usunął kilka swoich produkcji ze względu na żądania kilku państw. Zapowiada publikację corocznego raportu, w którym będzie informował o tego typu żądaniach i ich efektach.

Netlix usunął takie produkcje jak “Noc żywych trupów”, na żądanie niemieckiej komisji ochrony młodzieży czy “Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj” na żądanie Arabii Saudyjskiej, nie usunął jednak obraźliwego dla chrześcijan “Pierwszego kuszenia Chrystusa” pomimo żądania Brazylii i milionów podpisów pod petycjami.

Serial jest “parodią” godzącą w uczucia religijne chrześcijan. W serialu Jezus jest gejem, a Maryja jest uzależniona od marihuany. Jest w nim również scena namawiania przez Boga Maryi do seksu.

– Netflix służy dziś już całkowicie jawnie, tak samo jak Wikipedia, pompowaniu rewolucyjnej sieczki LGBT w głowy młodzieży całego globu. Przeciw Bożonarodzeniowemu netflixowemu 46-min. filmowi “The First Temptation of Christ” protestuje już 1,5 mln ludzi. Jezus jest w nim gejem

– komentował publicysta Robert Tekieli

Co wy na to?
Źródło: tysol.pl

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!